3D TV katrai jūsu mājas istabai

Vai atceraties tos laikus, kad TV skaitījās greznība? Tipiska situācija – vienā mājsaimniecībā ir viens televizors, kas atrodas dzīvojamā istabā un visi to skatās. Šodien, protams, ģimenes mājā ir vairāki televizori. Pateicoties tehnoloģijām, tie ir kļuvuši daudz pieejamāki ne tikai cenu ziņā, bet tie ir arī krietni mazāki un tiem ir vieglāk atrast vietu dažādās mājas istabās. Šobrīd televizori atrodas dzīvojamās istabās, guļamistabās un pat virtuvēs un vannas istabās.

Ņemot vērā visu plašo pieejamo TV klāstu, sniedzam dažas rekomendācijas, kā atrast piemērotāko TV katram savas mājas stūrītim.

Dzīvojamā istaba

TV vēl joprojām ir kaut kas tāds, ko visa ģimene vēlas baudīt kopā. Un tieši tādēļ dzīvojamās istabas televizoram būtu jāatbilst katra ģimenes locekļa prasībām. Mēs iesakām LW98 55-collu Full LED LG Cinema 3D. Šie LED 3D TV ar aizmugurējo apgaismojumu (back lit) ir pilna klāsta LED televizors ar ārkārtīgi augstu kontrastu, ko var skatīties ļoti plašā leņķī vairāki cilvēki vienlaicīgi. Kopā ar LG 3D skaņas mājas kinozāles sistēmu, jūsu ģimene varēs izbaudīt patiesi kinoteātrim līdzīgu pieredzi, neizejot no savas ērtās dzīvojamās istabas. Ar vienu klikšķi uz Magic Motion vadības pults Jūs varat izvēlēties sev tīkamāko no pieejamā augstvērtīgā 3D satura.

LG LED televizorsBērnistaba

Bērni var būt ļoti aizrautīgi, vai ne? Atstājiet tos kaut uz mirkli nepieskatītus un tas var beigties ar kādu visnotaļ radošu gleznojumu pa visu sienu. Jūs varat domāt, ka uzturēt sienas tīras, nemazinot savu bērnu radošās izpausmes, ir praktiski neiespējams. Nepieņemiet pārāk pārsteidzīgus spriedumus! Pievērsiet uzmanību LG Plasma Pentouch TV, par ko jau esam rakstījuši iepriekš. Tas ir ideāls risinājums jūsu sienām un bērna radošumam. Tas ir TV ar skārienjutīgu ekrānu, kuram nāk līdz 4 rakstāmie. Tagad tikai pasniedziet saviem bērniem rakstāmrīkus skicēšanai, fotogrāfiju apstrādei un pat spēlēm. Ja jūs pamanāt kādu īpaši izdevušos mākslas darbu, to var saglabāt vai izdrukāt pa tiešo no TV.

LG PZ850 televizors Pentouch TVSpēļu cienītājiem

Šajā pasaulē pastāv divu veidu spēlētāji – dažiem patīk spēlēt vieniem un dažiem – sacensties ar saviem draugiem. Ja jums mājās ir gadījies kāds no otrajiem, tad jums tiešām ir jāapsver iespēja iegādāties LG Cinema 3D ar Dual Play opciju. Tas nodrošina divus pilnīgi atšķirīgus ekrānu attēlus vairāku spēlētāju spēlēm – vairs nekādu dalītu ekrānu! Tikai atliek uzlikt brilles, kas nāk līdzi un spēles var sākties.

LG Dual Play

Guļamistaba

TV guļamistabā ir piemērots TV skatīšanai vairāk privātā telpā, īpaši tad, ja jūsu bērniem nepatīk pārraides, ko skatāties jūs (izklausās pazīstami?). Guļamistabās parasti iederēsies mazāki ekrāni. Nav nepieciešamības pārspīlēt, vai ne? Divas labas izvēles ir LW6500 ar 47-collu ekrānu vai LW5300 ar 42-collu ekrānu. Neļaujiet sevi apmuļķot ar mazajiem ekrāniem. Šie modeļi ir ideāls risinājums jebkurai guļamistabai, ar 3D un Smart TV funkcionlitātēm. Tas nozīmē, ka jūs varat visu laiku un jebkurā brīdī skatīties lieliskus 3D raidījumus un filmas un klejot internetā vai būt savos sociālo tīklu profilos! Tātad, vairs nekādu klēpjdatoru, kas balansē jums klēpī, kamēr atrodaties gultā.

LG 3D televizors

Kad būsiet katrā savas mājas istabā novietojuši jaunākos LG Cinema 3D TV, ir vēl viena lieliska iespēja, kas jūs sagaida. Visi 3D TV jūsu mājā darbojas uz vienas FPR tehnoloģijas un tas nozīmē, ka jūs varat pārvietoties no istabas uz istabu ar vienu briļļu pāri uz acīm. Tie ir viegli, tie ir stilīgi un tie ir par ļoti pieejamu cenu.