LG Cinema 3D Smart TV pieslēgvietas

Iegādājoties sev jaunu, skaistu LG CINEMA 3D Smart TV, Tu esi vien pāris minūšu attālumā no aizraujošās 3D iespēju baudīšanas. Pirms Tu meties iekšā savā 3D piedzīvojumā un sāc saslēgt dažādus vadus, velti laiku TV pieslēgvietu iepazīšanai. Aplūkosim, ko Tev šīs pieslēgvietas var sniegt.

LG televizors

HDMI pieslēgvieta

HDMI pieslēgvieta

Labs piemērs ar ko sākt ir HDMI pieslēgvieta. Kurš, neskaitot datorspēļu spēlētājus, zina, kas bija šī pieslēgvieta pirms pāris gadiem? Par laimi mūsdienās ir ļoti daudz iekārtu, kurās izmanto HDMI – datori, piezīmju datori, spēļu konsoles, videokameras u.c. iekārtas. Kā jau saka priekšā pats nosaukums – tas ir FULL HD savienojums un patiesais skaistums tajā (izņemot lieliskos HD video) ir tas, ka tas parūpējas arī par skaņu.

RGB pieslēgvieta

RGB pieslēgvieta

Visos datoros nav HDMI pieslēgvietas, taču tā nav problēma – lai arī kāds dators Tev būtu, tam noteikti būs RGM savienojums. Pēdējās 2 desmitgades tas ir bijis standarts video/monitoriem. Tā kā, ja Tev nav HDMI, bet Tu vēlies pieslēgt savu datoru, vienkārši atvieno monitoru un ievieto to pašu kabeli televizorā. Uzspied uz ievadierīces un izvēlies “PC” (dators) un lieta darīta. Tikai paturi prātā, ka Tev būs nepieciešams atsevišķs audio savienojums skaņai.

USB pieslēgvieta

USB pieslēgvieta

Mūsdienās USB porti datoros ir ierasta lieta un tos Tu atradīsi arī savā LG CINEMA 3D Smart TV. Bildes fotokamerā? Filma Tavā FLASH atmiņā? Vienkārši pievieno šīs ierīces un baudi to saturu. Televizors izdarīs pārējo darbu, uz ekrāna piedāvājot izvēlēties vēlamo failu. Vienkārši savieno, uzklikšķini un skaties pēc sirds patikas. Tu vari pievienot pat ārējo cieto disku.

Mājas kinozāles sistēmas savienošana

Mājas kinozāles sistēmas savienošana

Ne visas mājas kinozāles ir ražotas pēc viena principa, taču pamatā tām ir vismaz 2 kanālu skaļruņi, kas nozīmē, ka Tev noteikti vajadzēs analogas stereo un audio pieslēgvietas. Tās parasti ir divās krāsās – viena baltā, otra sarkanā. Mūsdienās lielākā daļa mājas kinozāļu sistēmas ir digitālas, t.i., vienkārši ievieto aizmugurē digitālo optisko portu, saskaņo krāsas un baudi kinozāles piedāvāto izklaidi.

Zinot šīs 4 pamata pieslēgvietas savam CINEMA 3D Smart TV, Tev pavērsies jauna TV skatīšanās pieredze. Savieno un baudi!