LG Electronics piedāvā pasaulē pirmo 3D spēļu konvertācijas rīku viedtālruņiem

LG Electronics (LG) piedāvā pasaulē pirmo OpenGL-based spēļu konvertācijas rīku, kas viedtālruņa platformā spēj pārveidot 2D formāta spēles uz 3D formātu. Tā rezultātā tiks paplašinātas 3D satura lietošanas iespējas arī spēļu platformās. 3D spēļu konvertācijas rīks viedtālruņiem jau šobrīd pieejams Android 2.2 atjaunotajā versijā un, lai to sāktu lietot, jāveic Optimus 3D viedtālruņa programmatūras atjauninājums.

LG Optimus 3D (P920) telefons

3D spēļu konvertācijas rīks būs vienlīdz labs ieguvums kā spēļu veidotājiem, tā arī viedtālruņu lietotājiem. Novērtēt šī rīka priekšrocības un 2D formāta spēles pārveidot uz 3D formātu, iespējams vienkārši to aktivizējot. Tikpat vienkārši iespējams pārslēgties atpakaļ uz 2D režīmu.

P920 telefona ekrāns

P920 telefona ekrāns

“Jaunais spēļu konvertācijas rīks ir mūsu atbilde arvien pieaugošajai mobilo spēļu izplatībai un palīdzēs LG nostiprināt nozares līdera pozīcijas,” sacīja LG Electronics Mobile Communications Company prezidents un izpilddirektors Dr. Jong-seoks Parks (Jong-seok Park).

Atverot 2D formāta spēli ar 3D spēļu konvertācijas rīku, programma automātiski noskenē spēli, lai pārbaudītu – vai tā ir optimizēta 3D konvertācijai. Ja spēle ir optimizēta, tā automātiski tiks konvertēta uz 3D formātu. Savukārt citas 2D formāta spēles arī iespējams pārveidot 3D formātā, pielāgojot iestatījumus manuāli.

LG 3D spēļu konvertācijas rīks automātiski atpazīst dziļuma informāciju, kas balstīta uz katra objekta atrašanās vietu un atdala 2D grafikas attēlus katrai acij. Izmantojot esošo dziļuma informāciju, 3D spēļu konvertācijas rīks rada divus dažādus attēlus – vienu priekšplānam un vienu fonam. Tad, izmantojot Parallax Barrier filmu, tiek rādīti divi attēli: kreisais – kreisajai acij un labais – labajai acij, tā radot vizuālā dziļuma iespaidu.

 • Guntars Gedroics

  Labdien!
  Man pēc minētā atjauninājuma tālrunis restartējas ik pēc 10 – 20 minūtēm, īpaši ja ieslēgts WiFi… Vai to var kaut kā labot?
  Vēl jautājums – kāpēc programmā Quadrant pie System Information par procesoru parādās CORES – 1 (it kā būtu jābūt 2)?
  Pēdējais komentārs: Gribētos kaut līdz mūža beigām sagaidīt 2.3 (vairāk pat neuzdrošinos sapņot…)
  Paldies, lai veicas!

 • 1) Nebijām dzirdējuši vēl par šādu problēmu. Centisimies noskaidrot ko var darīt lietas labā.
  2) Mums ir grūti komentet šo aplikāciju. Optimus 3D ir Dual-core Dual-channel.
  3) Tūlīt jau būs. Paši ar nepacietību gaidam paziņot, kad varēsi pazinot par šo Android 2.3

 • Guntars Gedroics

  Paldies,gaidīsim :)
  Cerams, ka tad pazudīs arī visādi sīkie krikumi un arī lādiņš turēsies ilgāk!

 • Nu jau ir pieejams.