Kā iegūt labāku 3D fotogrāfiju, izmantojot LG Optimus 3D

Lieliskas fotogrāfijas ir tas, kas mums paliek pēc ceļojumiem, pasākumiem, svētkiem. Taču lai tiktu pie lieliskas fotogrāfijas, ir jāzina, kā to pareizi iegūt. Sešiem National Geographic fotogrāfiem tika iedotas LG Optimus 3D fotokameras, lai radītu 3D attēlus. Pēc šī pētījuma fotogrāfi sniedza 10 ieteikumus, kā iegūt kvalitatīvu 3D fotogrāfiju.

1. Atrodies tuvu

Lai 3D efekts būtu ass, jāatrodas tuvu objektam, aptuveni 1-3m attālumā no tā.

Optimus 3D fotogrāfijas Atrodies tuvu

Optimus 3D fotogrāfijas Atrodies tuvu

National Geographic fotožurnālists Brian Skerry, izmantojot LG Optimus 3D, atspoguļo pingvīnus Jaunzēlandes akvārijā.

2. Daudzslāņainība

Uzņemt 3D fotogrāfiju ir kā cept picu: jo vairāk virskārtu, jo komplicētāka garša. Parādi vairāku dziļumu slāņus, lai radītu vairāk dimensiju.

Optimus 3D fotogrāfijas Daudzslāņainība

National Geographic fotožurnālists Steve Alvarez, izmantojot LG Optimus 3D, atspoguļo savu izvēlēto objektu Budapeštā, Ungārijā.

3. Centrē objektu

Fokusa objektam jāatrodas kadra centrā, lai radītu dabīgu 3D efektu.

Optimus 3D fotogrāfijas Centrē objektu

National Geographic fotožurnālists Justin Guariglia centrē savu objektu, izmantojot LG Optimus 3D Taipejā, Taivānā.

4. Stāvi nekustīgi

Uzņemot 3D attēlu, slēdža ātrums, kamēr tiek uzņemta fotogrāfija, nedaudz samazinās. Stāvi nekustīgi, kamēr kamera veido tūkstošiem tūlītēju kalkulāciju, lai izveidotu attēlu.

Optimus 3D fotogrāfijas Stāvi nekustīgi

National Geographic fotožurnālists Brian Skerry atspoguļo degunradzi Anglijas lielākajā zooloģiskajā dārzā (Southwick’s Zoo).

5. Ķer krāsas

3D mīl krāsas, tāpēc izvēlies krāsainus un spilgtus objektus. Kad attēls parādīsies uz LG Optimus 3D ekrāna, tas burtiski mirdzēs.

Optimus 3D fotogrāfijas Ķer krāsas

National Geographic fotožurnālists Bryan Harvey atspoguļo savu izvēlēto objektu Ziemeļkarolīnā.

6. Izmanto mazu detaļu priekšrocības

Cenšoties notvert 3D attēlu, pievērs uzmanību mazajām, kustīgajām detaļām, piemēram, vējā lidojošas lapas, ūdens piles. Šīs ir tās detaļas, kas var tikt akcentētas, izmantojot 3D tehnoloģijas.

Optimus 3D fotogrāfijas Izmanto mazu detaļu priekšrocības

Steve Alvarez atspoguļo savu izvēlēto objektu, izmantojot LG Optimus 3D Budapeštā, Ungārijā.

7. Izrādi savu sniegumu!

3D fotogrāfijas ir kaut kas ļoti jauns, tāpēc, neskatoties uz to, vai tās atrodas Tev uz datora, izdrukātas vai Tavā telefonā, rādi tās citiem! Cilvēkiem patiks redzēt pasauli citādu.

Optimus 3D fotogrāfijas Izrādi savu sniegumu

Bērni ir sajūsmā par National Geographic fotožurnālista Bryan Harvey, uzņemtajiem 3D attēliem un video, kuri tiek rādīti uz LG Optimus 3D Ziemeļkarolīnā.

8. Eksperimentē

Lielākajai daļai cilvēku 3D fotogrāfijas ir kas pavisam jauns, tāpēc izklaidējies, mēģini un uzzini, kas strādā vislabāk. Tu, iespējams, varēsi arī mums iemācīt ko jaunu.

Optimus 3D fotogrāfijas Eksperimentē

National Geographic fotožurnālists Justin Guariglia atspoguļo savu izvēlēto objektu, izmantojot LG Optimus 3D Taipejā, Taivānā.

9. Sakārto pēc izvēles

Ar LG Optimus 3D Tev ir iespēja manuāli sakārtot noteiktus elementus. Izvēlies manuālo vadību un mēģini grozīt ekspozīciju, iestatot baltās krāsas balansu. Šī bija viena no visvairāk pieminētajām iezīmēm, ko ļoti augstu vērtēja NatGeo fotogrāfi. LG Optimus 3D unikālā 3D dziļuma kontrole, ļauj regulēt 3D efektus, kā vēlies.

10. Gaismas, kamera, aizet!

Fotogrāfi pastāvīgi mēģina notvert perfekto momentu ar perfekto apgaismojumu. Kad Tu fotografē ar LG Optimus 3D, izmanto gan tiešās, gan netiešās gaismas apstākļus (dabīgus vai mākslīgus) un Tu redzēsi ārkārtīgi dzīvus attēlus.

Optimus 3D fotogrāfijas Gaismas, kamera

National Geographic fotogrāfs Brian Skerry atspoguļo savu izvēlēto objektu, izmantojot LG Optimus 3D akvārijā Anglijā.