LG klēpjdators iegūst pasaulē pirmo bez ņirboņas attēla sertifikātu

LG Electronics kļūst par pirmo uzņēmumu, kas iegūst sertifikātu no atzītas iestādes par bez 3D attēla ņirboņas klēpjdatora displeju. TÜV Rheinhald, viens no pasaulē vadošajiem tehnikas, drošības un sertificēšanas pakalpojumu sniedzējiem un Eiropas atzītākā iestāde standartu jomā, ir atzinusi LG A530 klēpjdatoru kā pirmo 3D klēpjdatoru, kas sniedz bez ņirboņas attēla skatīšanās pieredzi.

TÜV sertifikātu izsniedza pēc rūpīgas LG 3D displeja testēšanas pēc tam, kad aģentūra apgalvoja, ka tā ir atrisinājusi attēla ņirboņas problēmas, kas vajāja visus iepriekšējos 3D klēpjdatorus. Mirgojošs displejs rada nepatīkamas sajūtas, ja tajā veras ilgstoši.

LG A530 portatīvais dators

„Atzinība no TÜV Rheinland ir īpaši vēlama, ņemot vērā organizācijas koncentrēšanos uz kvalitāti un drošību,” sacīja J.J. Lī (J.J. Lee). LG Electronics PC Business Unit viceprezidents un vadītājs. „Oficiāla sertifikācija no vadošajām trešajām pusēm tikai palīdz nostiprināt mūsu pārliecību, ka LG 3D tehnoloģijām nav līdzīgu.”

LG A530, kas pirms diviem mēnešiem tika prezentēts Korejā, pašlaik ir pārdošanas topu līderis vietējā 3D klēpjdatoru segmentā. Ar tādiem produktiem kā A530 LG ir labi pozicionēts, lai būtu globālā 3D klēpjdatoru tirgus priekšgalā, un darīs par to zināmu visai pasaulei nākamajā gadā.