FPR tehnoloģijas uz viļņa

Īsajā laikā kopš LG iepazīstināja ar pasaulē pirmo FPR 3D TV, tehnoloģijas ir strauji attīstījušās. Pircēji to atpazīst pēc to sniegtās izcili ērtās 3D skatīšanās pieredzes.

LG TV FPR

Patiesībā FPR 3D TV pārdošanas rezultāti runā paši par sevi. Šī gada pirmajā ceturksnī 3D TV ar LG FPR tehnoloģijām pārdošanas apjomi ir pieauguši līdz 1.1 milj. vienībām, bet šis skaitlis pieauga vairāk kā divas reizes otrajā un trešajā ceturksnī, sasniedzot 3.8 milj. vienības. Saskaņā ar pētījumu aģentūras Display Search datiem, ja šāds temps turpināsies, FPR-tipa 3D TV ar LG Display tehnoloģijām sasniegs 5.8 milj. vienības šī gada pēdējā ceturksnī.

LG 3D televizori

Šis ir ātrākais pārdošanas rezultātu pieauguma temps no visiem televizoriem, kas pieejami tirgū, turklāt visi nosacījumi ir labvēlīgi, lai LG dominētu tirgū arī 2012.gadā. LG Electronics Home Entertainment prezidents Havis Kvons (Havis Kwon) nesen atklāja mērķi padarīt LG par globālo topu pārdošanas līderi starp 3D televizoriem 2012.gadā. Ņemot vērā šī gada skaitļus, viņš noteikti ir uz pareizā ceļa, lai savu mērķi īstenotu.

Papildus visam, LG grasās atrādīt jaunu sēriju savam visadvancētākajam šī brīža 3D televizoram. Tam būs jaunas tehnoloģijas un uzlabotas funkcijas – ar labāku 3D kvalitāti, uzlabotu 2D uz 3D konversiju, ar daudz ērtāku un ergonomiskāku Magic Motion pulti un daudz lieliska, pieprasīta satura, kas sacels vētru industrijā. Jaunais LG CINEMA 3D TV ir tepat aiz stūra!