Debatēm ir pienācis gals!

TV iegāde mūsdienās var izvērsties par visai sarežģītu pasākumu. Pastāv tik daudz dažādu veidu un funkciju, no kurām ir jāizvēlas, kā arī tiek doti daudz un dažādi solījumi, ko TV paveiks Tavas ikdienas dzīves labā.

Mēs atzīstam, ka dažreiz mēs izsakāmies pārāk sarežģīti, kad runājam par saviem produktiem. Vienkārši ir tik daudz lielisku, satriecošu tehnoloģiju, kas tiek pielietotas televizoros un mēs vēlamies runāt par tām visām! Dažas no tām tiešām kļūst pārāk tehnoloģiski sarežģītas un līdz ar to arī grūtāk izskaidrojamas. Savukārt, citas funkcijas ir kļuvušas tik ikdienišķas, ka mēs par tām vairs nerunājam vispār. Full HD tam ir lielisks un arī nozīmīgs piemērs, jo 3D mūsdienās kļūst aizvien populārāks.

VDE LG Full HD sertifikāts

Patiesībā daži no mūsu sāncenšiem ir kritizējuši LG CINEMA 3D televizorus, uzdodot jautājumu, vai LG CINEMA 3D TV ir HD vai nav. Noskaidrosim, ko Full HD patiesībā nozīmē un Jūs sapratīsiet, kāpēc šajā debatē cilvēki tiecas nostāties mūsu pusē.

Pirmkārt, ar Full HD patiesībā viss ir ļoti vienkārši. HDTV jeb augstas izšķirtspējas televizors (High Definition Television) tiek definēts kā ekrāns, kam ir 1080 horizontālo izšķirtspējas līniju. Full HD spēj pieņemt augstas izšķirtspējas signālus un parraidīt tos uz ekrāna ar tām pašām 1080 līnijām.

Ja jautājums ir, vai LG 3D TV arī ir HD, tad atbilde nevar būt skaidrāka. Lūk, kā tas strādā: 3D režīmā TV rada divus stereo attēlus un katram no tiem ir 540 līnijas. Lietojot LG FRP tehnoloģijas (Film Patterned Retarder technology) šie divi attēli ar 3D briļļu palīdzību tiek savienoti vienā, skatītājiem parādot vienu 1080 telpisku attēlu. Un tas īsumā ir Full HD 3DTV.

Atcerieties – Jums nav mums jānotic uz vārda. Nesen Elektrisko, elektronisko un informāciju tehnoloģiju asociācija (Association for Electrical, Electronic & Information Technologies) piešķīra sertifikātu mūsu 47LW570S modelim kā Full HD. Šī asociācija ir viena no lielākajām un visvairāk respektētajām asociācijām Eiropā un tā ir liela priekšrocība iegūt viņu atzinību. Mēs esam nogājuši krietnu posmu kopš standarta izšķirtspējas laikiem, kad tā vidēji bija 500 līnijas!

Mūsuprāt tā ir lieliska kombinācija: Full HD attēli, kas tiek skatīti pilnā komfortā, par to neiztērējot veselu bagātību.