Radi realitāti no jauna

Vai tā ir izsmalcinātība, pēc kā mēs alkstam? Smalka tehnika? Kāpēc mēs kā augsto mākslu labāk izvēlamies Rembrantu, nevis alu cilvēku zīmējumus?

Alu gleznojumi, piemēram Lascaux ala Francijā, aizrauj mūs ar savu vienkāršību un sniedz mums ieskatu aizvēsturē. Attēla vai gleznas dziļums, kurā tiek uzmanīgi un pārdomāti atdarināta dzīve, ir tas, kas piesaista mūsu skatienus un gūst mūsu cieņu.

3D dators

Pasaule, protams, ir trīsdimensionāla, tāpēc ikdienā mēs to vēlamies padarīt cik pareizu vien iespējams. Sākot ar Ešera modernajām ilūzijām, Da Vinči neaprakstāmi dziļajām skulptūrām, līdz vienkāršām pop-up grāmatām un Ziemassvētku kartiņām, ko mēs ikdienā redzam sev apkārt. Pat birojā mēs vēlamies lietas redzēt sīkumos un reālas. Padomā: krāsa pret melnbalto, sarežģītās trīsdimensionālās tabulas un grafiki, ko mēs rādām savās prezentācijās.

Ar televizoru ir pretēji – pēdējos 50 gados mēs mūsu trīsdimensionālo pasauli esam pārvērtuši divās dimensijās. Mums ir bijusi iespēja veidot 3D attēlus filmām jau vairāk kā 100 gadus, taču tikai pēdējā desmitgadē tie ir atraduši ceļu uz mūsu dzīvojamām istabām.

Pašlaik, kad visapkārt ir 3D revolūcija, ir acīmredzams, ka cilvēki vēlas tajā saredzēt un no tā gūt arvien vairāk, un tā ir mūsu galvenā motivācija – radīt realitāti no jauna visā tās krāšņumā.

3D projektors

LG ir jau uz sliekšņa, lai ieviestu 3D mūsu dzīvē, nodrošinot attēlu maksimāli līdzīgu tam, kā mēs dabiski to redzam – turklāt paša mājās. No LG apbalvotā CINEMA 3D TV līdz dažādiem augsta līmeņa 3D produktiem, kas sevī ietver LG 3D monitorus, piezīmju datorus un 3D projektorus.

Galu galā, mēs esam dzimuši 3D pasaulē, līdz ar to tas ir saprotami, ka vēlamies lietas redzēt reproducētas dabīgā stāvoklī. Ja ap mums ir tik daudz skaistu lietu redzamu lieliskajā 3D, kāpēc Tev būtu tās jābauda mazāk kā trīs dimensijās savā televizorā.

Ar LG CINEMA 3D TV viss, kas Tev ir jādara, ir jāuzvelk mūsu vieglās un ērtās 3D brilles un varēsi aplūkot pasauli tādu, kādai tā ir.