Turpini skatīties TV bez satraukuma!

ai atceries, kā bērnībā mamma vienmēr teica, ka nedrīkst sēdēt tuvu televizoram? Vai arī lika pārstāt skatīties, jo Tu jau to darīji vairākas stundas pēc kārtas un viņa uztraucās par Tavām acīm?

Mēs visi zinām, ka mammām vienmēr ir taisnība un mēs arī necentīsimies Tevi pārliecināt par pretējo. Tomēr ir pavisam iespējams, ka mamma vēl nav iepazinusies ar LG CINEMA 3D TV. Balstoties uz vairākām pasaulē atzītām institūcijām, LG CINEMA TV nenodara kaitējumu bērna redzei, pat ja tie atrodas ļoti tuvu ekrānam.

Cinema 3D sertifikāts

Šī gada pirmajā pusē Amerikas Optometristu asociācija (AOA) savā mājaslapā laida klajā informāciju, ka 3D TV skatīšanās neietekmē bērna veselību. Balstoties uz AOA, lielākajai daļai bērnu 3D attēlu skatīšanās TV nekādā veidā neietekmē redzes attīstību.

AOA nav vienīgā organizācija, kura ir apliecinājusi, ka 3D TV skatīšanās nedara kaitējumu cilvēka redzei. To apstiprina arī profesors Martins Filipecs no “LEXUM” acu klīnikas, kas ir prestižs acu aprūpes institūts Čehijā. “LEXUM” acu klīnika ar FPR tehnoloģiju palīdzību testēja LG CINEMA 3D produktu, lai pārbaudītu, kā tas ietekmē cilveka redzi. Spriedums? Filipecs apgalvo, ka tas ir pilnīgi droši.

Ja ar Filipeca apgalvojumiem nepietiek, tad piedāvājam vēl vienu apstiprinājumu šim faktam – čehu izdevniecība “Family Star” vēl vienu reizi pārbaudīja LG CINEMA 3D. Nekas nemainījās, rezultāti bija kristālskaidri: tas ir droši pat bērniem – tā raksta žurnāls. Patiesībā, “Family Star” tas tik ļoti patika, ka viņi pat rekomendēja 3D televizorus tieši bērniem, apgalvojot, ka tie ir ne tikai droši, bet arī piedāvā bērnam gūt jaunu, aizraujošu pieredzi.

Tā nu tas ir. Mēs nevaram apgalvot par visiem citiem televizoriem, bet LG FPR CINEMA 3D TV ir pilnīgi droši kā jauniem, tā veciem. Tāpēc nepārmetiet bērniem par televizora skatīšanos, tā vietā pievienojieties viņiem šai aizraujošajā izklaidē.