Receptes internetā

Aizvien vairāk cilvēku recepšu grāmatas ir nomainījuši pret nebeidzamo recepšu vietnēm internetā. Dažādas mājaslapas, blogi, šefpavāru ieteiktās receptes un citi recepšu krājumi ir atrodami internetā jebkurā laikā un vietā. Vienā mājaslapā ir atrodami visdažādākie ēdieni, jebkurai gaumei, nacionalitātei, profesionālim un iesācējam. Guardian.co.uk piedāvā savu ceļvedi ar labākajām recepšu mājaslapām un blogiem.

Receptes internetā

Epicurious – viena no labākajām Amerikāņu pavārmākslas mājaslapām, kas piedāvā receptes no dažādiem kulinārijas žurnāliem, individuālas šefpavāru receptes, kā arī ar pašu lasītāju pievienotajās receptes. Mājaslapā pieejamas vairāk kā 100,000 receptes.

AllRecipes – mājaslapa, kas arīdzan piedāvā vairāk kā 100,000 dažādas receptes. Lielākā daļa mājaslapā atrodamo recepšu ir paredzētas ikdienā mājas gatavošanai, ierasti ēdieni ar dažādām odziņām. Savas idejas pusdienām un vakariņām šeit var smelties arī piekusušie un slinkie pavāri.

Blogi

Ar blogiem jābūt uzmanīgam, ir sastopami vairāk sliktu ēstgatavošanas blogu nekā labu. Lielāko daļu vērtīgo blogu raksta profesionāli pavāri un specializejas īpašā virtuvē.

Simply Recipes – Elises Baueras blogs, kuru viņa raksta jau kopš 2003.gada. Viņas piedāvātās receptes ir interesantas un pasniegtas ar humoru.

David Lebovitz – šis vīrietis ir Parīzē dzīvojošs amerikānis. Bez receptēm, blogā ir atrodami dažādi ļoti noderīgi padomi un metodes. Pelnīti viens no populārākajiem blogiem.

Šeit uzskaitītas tikai dažas interneta vietnes, kurās iespējams smelties idejas visdažādākajiem ēdieniem jebkurai gaumei, tādēļ piedāvājam iepazīties ar pilnu Guardian.co.uk ceļvedi.