Aizmirsti par krītiņiem – pasniedz savam bērnam pildspalvu!

Tas, iespējams, ir vecāku ļaunākais murgs: neskaidras līnijas uz sienām – zilas, zaļas, dzeltenas, sarkanas. Krāsas traipi uz jaunā paklāja. Pirkstu nospiedumi, kas šķietami atkal un atkal parādās uz Tava baltā galda. Izklausās pazīstami? Bērnu radošums spēj vienlaicīgi aizraut elpu un padarīt Tevi traku.

LG Pentouch PZ850

Bet vai esam jebkad iedomājušies, ka, iespējams, siena gluži vienkārši ir par mazu bērna iztēlei? Tā vietā, lai no sienas berztu šos mākslas darbus nost, vai nebūtu jauki tos saglabāt elektroniski, lai tos būtu iespējams aplūkot arī pēc vairākiem gadu ar smaidu sejā?

LG jaunais Plasma Pentouch TV ir tieši tas, ko Tu un Tavs bērns meklējat: neierobežoti daudz vietas, kur pats bērns un visa ģimene var zīmēt pēc sirds patikas. Šobrīd, iespējams, domājat: “Tas noteikti ir sarežģīti”. Patiesībā Pentouch TV ir identisks tam, kā Tu intuitīvi rīkojies ar savu viedtelefonu un datora peli. Gaismas avots plazmas televizoram caur šūnām dabīgi izstaro gaismu, pildspalva to atpazīst un ļauj pieskarties un kontrolēt televizoru. Lietotājam draudzīgā pildspalva ir galvenais kontrolieris, pārveidojot televizoru par skiču bloknotu, sekojot katrai Tavai kustībai un precīzi atainojot visas zīmētās līnijas un krāsas.

Tiklīdz ir uzinstalēts LG’s Pentouch Software, TV var savienot ar datoru un īpašo pildspalvu. Tad tikai atliek padot pildspalvu bērniem un vērot, kā uz televizora ekrāna top krāsainas varavīksnes un tiek izrotātas ģimenes bildes, uzņemtas ar digitālo fotokameru.

Arī mamma un tētis var izmantot LG Plasma Pentouch TV, lai veidotu ģimenes dienasgrāmatu un darāmo darbu sarakstus, kā arī baudīt visu, kas ir ticis radīts pēc tam īpašā galerijā, kurā viss sakārtots pēc kalendāra. To visu pavisam vienkārši ir iespējams arī izprintēt, nospiežot printēšanas ikonu ekrāna lejas daļā, līdz ar to Tu ātri vien savu māju vari padarīt par īstu mākslas galeriju – bez sarkano krītiņu zīmējumiem uz sienas.

  • Līnijas uz sienām nav murgs! Murgs ir bērnu brilles…