LG 3D ekosistēma – laiks pilnveidoties

3D filmas uz kinoteātra lielajiem ekrāniem vairs nespēj mūs pārsteigt – esam to pieņēmuši par ja ne normu, tad visai viegli pieejamu ekstru filmu skatīšanās pieredzē gan. Mūsdienās 3D formāts vairs nav atrodams tikai uz lielajiem TV ekrāniem – LG piedāvā īstu 3D ekosistēmu, kas atļauj tehnoloģiju entuziastiem baudīt 3D formātu vienmēr un visur.

Nav jāmeklē tālā pagātnē, kad iespēja pašam uztaisīt 3D filmu šķita vien nereāls sapnis. Tagad tas ir iespējams ar jauno LG Optimus 3D viedtālruni vienā mirklī! Iespējams, ka šādi nekļūsi par nākamo Džeimsu Kameronu, bet tas var būt solis tuvāk izcilu 3D satura filmu veidošanai. LG Optimus 3D ir augstas veiktspējas viedtālrunis ar pasaulē pirmo divkodolu, divkanālu un divkāršās atmiņas arhitektūru, kā arī pirmo 3D platformu, kas ļauj ierakstīt, demonstrēt un koplietot 3D saturu. Turklāt tas viss bez īpašu 3D briļļu nepieciešamības!

Vislielākā jautrība sākas tad, kad ar telefonu uzņemtās 3D filmiņas varam aplūkot uz lielāka ekrāna – LG Cinema 3D TV un LG 3D mājas kinoteātra sistēmas ir tas, kas vajadzīgs, lai 3D bauda būtu pilnīga. Turklāt LG jaunākās 3D brilles ir īpaši uzlabotas tā, lai skatīšanās pieredze būtu vispatīkamākā – nekādas reiboņa sajūtas, daudz plašāks skatīšanās leņķis u.c. uzlabojumi.

Ne tikai attēls, bet arī skaņa LG 3D mājas kinoteātra sistēmām ir īpaši kvalitatīva – pilnīgāka, dziļāka, nepalaidīsi garām ne sīkāko akordu. LG piedāvājuma klāstā ir arī monitori – LG D2342P 3D monitoru var skatīt bez īpašām brillēm. Vari izmantot arī portatīvo datoru, lai spēlētu 3D spēles vai skatītos 3D filmas.

Patiešām – ar LG 3D ekosistēmu lieliska izklaide ir garantēta vienmēr un visur!