LG Plasma Pentouch TV – jauns komunikācijas brīnums birojā!

Vai Tev nekad nav gadījies tikšanās laikā ar kolēģiem uz baltās papīra lapas uzmeistarot īpaši izdevušos grafiku vai zīmējumu, kuru tā vien gribas izmantot arī elektroniski? Protams, vienmēr varam izmantot pie rokas esošos telefonus – nofotografēt attēlu, nosūtīt to sev elektroniski un pēc tam izmantot to savām iecerēm. Tomēr LG ir parūpējies par daudz kvalitatīvāku un efektīvāku veidu, kā padarīt tikšanās reizes ar kolēģiem vēl produktīvākas, iesaistot ikvienu radošajā procesā. Tas ir LG Plasma Pentouch TV.

Pentouch

LG Plasma Pentouch TV pamatā ir TV displeja tehnoloģijas, kas ražo infrasarkanos viļņus, kas ar neapbruņotu aci nav saskatāmi. Katra šūna dod īpašu signālu TV displejam, kas tiek uztverts ar īpašu pildspalvu palīdzību, kas nāk komplektā ar TV. Līdz ar to dators zina precīzi to vietu, kur pildspalva pieskaras. Lai sāktu lietot šo TV, datorā, kas ir savienots ar Pentouch TV, ir jāieinstalē viegli lietojama programma.

Šis TV nedarbojas tikai kā īpaši gudra tāfele – varam arī atvērt dažādus failus (piemēram, prezentācijas, grafikus) un pa virsu tiem veikt labojumus visu kolēģu acu priekšā. Arīdzan izmanto internetu uz šī TV ir iespējams, izmantojot īpašo pildspalvu kā rakstāmrīku. Šis LG produkts Jūsu tikšanās reizes ar kolēģiem padarīs daudz efektīvākas un aizraujošākas!