Kāds ir Tavs lidmašīnas stiliņš?

Lidošana jau no laika gala bieži tiek asociēta ar īpašu stilu – stjuartes apģērbs ir tas, kas daudzas kompānijas atšķir vienu no otras. Tomēr ne tikai sjuartēm lidojuma laikā ir īpašs stils – arī pasažieri ir klasificējami pēc to apģērba, kādā viņi jūtas visērtāk lidojuma laikā. Lonelyplanet.com palīdzēs Tev atrast Tavu lidmašīnas pasažiera tipu.

lidmašīna

1. Piedzīvojumu meklētājs

Tev mugurā ir ērtas, platas bikses, draudzības rokassprādzes, t.s. flip-flops, vestveidīgs krekls. Tu atgriezies no Taizemes un esi nolēmis daļu no turienes atvest sev līdzi mājās – lai arī vietā, uz kuru Tu dodies (mājas) ir iestājies vējains un auksts rudens, Tu vēl aizvien esi sandalēs un starp pirkstiem ir Taizemes pludmales smiltiņas.

2. Klasiski ģērbies, pieredzējušais lidotājs

Viedtālrunis pie labās auss, glauns uzvalks, neburzīgs krekls, spīdīgas kurpes, portatīvais dators – mazliet atgādina Džordžu Klūniju no „Up In The Air”? Tu esi gatavāks par gatavu jebkurai situācijai lidostā un lidmašīnā, drošības kontroles noteikumi tev ir skaidrāki par skaidru, Tevi pārsteigt nevar it nekas. Kāpēc? Jo Tu esi lidotājs – profesionālis.

3. Tūrists

Ja Tev ir T-krekls ar ceļojuma galamērķa vietas nosaukumu uz krūts, tad Tu esi īsts tūrists un lidmašīnā Tevi nenoturēs par neko citu. Visdrīzāk arī meklēsi iespēju padalīties savos ceļojuma piedzīvojumos ar ceļabiedru no 37A vietas. Un, iespējams, esot vēl uz ceļojuma saviļņojuma viļņa, iegādāsies arī T-kreklu ar lidkompānijas logo uz tā.

Sīkāk par šiem un vēl citiem lidotāju tipiem vari lasīt Lonelyplanet.com.