Dīvainākie sociālie tīkli

Brandwatch.com ir izveidojies dīvaināko sociālo tīklu topu, ar kura spilgtākajām pērlēm piedāvājam iepazīties arī Jums. Pēdējie pētījumu dati liecina, ka 33% pasaules iedzīvotāju ir iekarojuši Interneta pasauli, tādēļ sociālo tīklu daudzveidība ir tieši tikpat liela, cik liels ir cilvēku interešu loks.

1. Lineforheaven.com

Lineforheaven.com

Šis sociālais tīkls piedāvā vistiešāko saikni ar pašu Augstāko, turklāt, Tu iegūsti t.s. „karmas punktus”, „svētījot cilvēkus” visiem zināmā sociālā tīkla Facebook „Poke” („Iebaksti”) stilā.

2. Farmersonly.com

Farmersonly.com

Šis sociālais tīkls ir radīts tieši Tev, ja lauku dzīve ir Tev tuva. „City folks just don’t get in” („Pilsētnieki vienkārši netiek ielaisti”)- ziņo ķēve šīs interneta lapas pirmajā lapā. Šī lapa patiešām nodrošina lielisku platformu šai interešu grupai, piedāvājot iespēju iepazīties arvien jauniem domubiedriem.

3. Beautifulpeople.com

Beautifulpeople.com

Kā jau liecina šī sociālā tīkla nosaukums, šeit ieeja ir atļauta tikai skaistiem cilvēkiem. Lai kļūtu par šī portāla pilntiesīgu biedru, jau apstiprinātie „skaistie cilvēki” pieņems lēmumu balsojot, vai Tu esi pietiekami glīts, lai būtu viens no viņiem. Kā jau minēts, interešu grupas ir ļoti dažādas un šī visnotaļ ir viena no skarbākajām.