Dual Play – vēl baudāmākas konsoles spēles

Priekš kam ir domāts lielais TV ekrāns, ja Tu nevari to visu izmantot?

Līdz šim konsoles spēļu piekritējiem, kuras domātas diviem spēlētājiem vienlaikus, nācās samierināties ar dalītu TV ekrānu divās daļās – attiecīgi viena ekrāna puse katram spēlētājam (attēlā zemāk).

Dual Play

Šāda veida dalītā ekrāna metode nepavisam nav slikta – tā ir darbojusies jau gadiem ilgi. Tomēr, ja reiz ir iespēja izmantot visu ekrānu vienam spēlētājam, kāpēc gan ne? Galu galā tas ne tikai padara spēles gaitu baudāmāku, bet arī neļauj pretiniekam redzēt Tavu skatupunktu. Tieši tāpēc Dual Play ir tieši tas, kas vajadzīgs aizrautīgām konsoles spēļu piekritējam.

Viss, kas Tev nepieciešams, lai baudītu Dual Play piedāvātās priekšrocības, ir īpašs briļļu pāris. 3D televizori rada divus stereoskopiskus attēlus, kas apvienojas vienā attēlā ar dīvaino briļļu palīdzību, kādas dod kinoteātros. Briļļu labā un kreisā puse tiek pilnīgi atšķirīgi polarizēta, lai, apvienojot abu lēcu efektus kopā, tiktu radīts attēls ar 3D dziļumu. LG ir nācis klajā ar atklājumu, ka viss, kas ir vajadzīgs, lai uz viena TV redzētu divus pilnīgi atšķirīgus attēlus, ir viens briļļu pāris ar abām kreisajām lēcām un otrs briļļu pāris ar abām labajām lēcām. Tas ir tieši tik vienkārši!