Kā uzlabot savu dzīvi

Stenfordas universitātes zinātnieki kādā medicīnas žurnālā publicējuši pētījumu, kurā intervēti 530 skriešanas entuziasti, kuri ir vecāki par 21.gadu. Tika secināts, ka uzturot aktīvu dzīvesveidu, dzīves ilgums palielinās par 16 aktīviem gadiem. Tie būs 16 produktivitātes un veselīgas baudas gadi, kas citādi var tikt izšķērdēti, cīnoties ar slimībām un citām problēmām.

Kā uzlabot savu dzīvi

Vienalga, vai tā ir skriešana, braukšana ar velosipēdu, peldēšana, joga, vai vienkārša ikdienas meditācija – laika veltīšana savai veselībai ir vitāli svarīga. Bet kā rīkoties, kad jūti, ka diennaktī vairs nepietiek laika, lai izdarītu visu?

Jūs nevarat likt sev izvēlēties starp veiksmīgu karjeru un piepildītu dzīvi. Mēs visi zinām, ka cilvēks var būt produktīvs tikai noteiktu stundu skaitu nedēļā. Mēs arī zinām, ka mums ir jābūt laimīgai personīgai dzīvei, lai mēs būtu efektīvi darbā un lieliski kolēģi. Tāpat ir labi jāatpūšas, lai būtu kreatīvi un produktīvi. Zinātnieki saka, ka Tu vari panākt visu iepriekš minēto, ievērojot tālāk norādītos paņēmienus. Pirmkārt, ir jāiesaistās šajā dzīves spēlē. Vieni no svarīgākajiem aspektiem perspektīvā tiek minēti- veiklība, elastība un izturība.

Kā nākamais solis noteikti ir fizisku aktivitāšu uzsākšana no rīta, protams, pirmās piecas minūtes ik rītu Jūs šaubīsieties par šādu nodomu, bet toties būsiet pateicīgs sev visas dienas garumā. Un nekādu atrunu- šis ir labākais veids kā uzsākt enerģijas pilnu dienu.Tev taču garšo dažādas piedevas ēdienam? Tad pacenties dažādot savas sportiskās aktivitātes arīdzan. Skriet ir lieliski, bet vēl var spēlēt hokeju, tenisu, nodarboties ar jogu, kāpt klintīs – tādā veidā tu iegūsi balansu sevī un izzināsi savu ķermeni. Ja tavā darba vietā ir pieejama duša, tad tev nav nekāda attaisnojuma nebraukt ar velosipēdu uz darbu! Ēd vitamīnus, izvēlies veselīgu pārtiku, izgulies kārtīgi un galu galā atļaujies arī sevi reizēm palutināt ar kaut ko, kas īpaši garšo. Smaidi un pulcē ap sevi tikai tādus cilvēkus, kas arī smaida pretī – šādi zinātnieki mūs mudina paildzināt dzīves gadus dzīvojot veselīgāk un enerģiskāk.

Vairāk par paņēmieniem, kas uzlabos tavu dzīvi: thenextweb.com