Miljardieru rotaļlietas

Ekonomika var svārstīties uz nebēdu, tomēr tas neapstādina pasaules bagātākos cilvēkus iegādāties unikālas (un dažkārt arī savādas) “rotaļlietas”, ziņo interneta vietne Business Insider. Miljardieri dižojas ar retām automašīnām, mākslas darbiem, antīkiem priekšmetiem un izrādās arī ar iebalzamētām haizivīm.

Leonardo Di Kaprio nesen nopircis 2012.gada Fisker Karma

Fisker Karma

Sākuma cena šai automašīnai ir sākot no 100 000$. Pašlaik rindā uz šo automobili gaida arī Als Gors (Al Gore) un Kolins Povels (Collin Powell), lai iegūtu to savā īpašumā gluži tāpat kā Leonardo Di Kaprio.

Ričardam Brendsonam pieder zemūdene, kuru iznomāt var jebkurš

zemūdene

Ričards Brendsonam, korporācijas “Virgin” īpašniekam, pieder sala “Necker” Britu Virdžīnu salās un, cenšoties izpētīt dziļi zilo jūru, viņš ir iegādājies arī zemūdeni “Necker Nymph”. Šī zemūdene līdzinās lidmašīnai un sniedz pasažierim 360 grādu skatu ūdenī. Salas “Necker” apmeklētājiem Brendsons savu zemūdeni izīrē par 25 000$ nedēļā.

Lerijam Elisonam pieder māja Malibū kopā ar vagoniņu

māja Malibū kopā ar vagoniņu

“Oracle” izpilddirektoram Lerijam Elisonam (Larry Ellison) ir nopircis māju Malibū par 20 miljoniem dolāru. Īpašumā atrodas tenisa korti un peldbaseins, bet to īpašu padara tas, ka piemājas sadaļa ir savienota ar vagoniņu uz galveno māju.

Šīs un vēl citas interesantas miljardieru rotaļlietas varat apskatīt šeit.