Frankfurtes autošova 2011 spīdekļi

Frankfurtes auto šovs ir īpašs notikums auto mīļu pasaulē, kas norisinās reizi divos gados. Jau kopš 1897.gada daudzām jaunām automašīnām tiek veidoti prezentēšanas pasākumi, piemēram, Volkswagen Beetle 1939.gadā.

Auto ražotāji nāk klajā ar visu – pastāsta par pēdējiem produkcijas modeļiem, nākotnes vīzijām un jauno automobiļu pilno jaudu. Šogad šovs atkal pierādīja to, ka Frankfurte ir īstā vieta pasaules labākajiem auto ražotājiem. Šova laikā tika apkopotas visaizraujošākās super-mašīnas, kas iznāks tuvākajos mēnešos. Piedāvājam iepazīties ar dažām no tām.

2012.gada Porsche 911 Carrera

Porsche 911 Carrera

48 gadi nopietna darba un Porsche 911 Carrera ir gatavs. Septītās paaudzes 911 ir pavisam citādāks kā pirmie automašīnas modeli. Carrera spēks nāk no aizmugurē piemontētā 3,4 litru motora ar 350 zirgspēkiem, kamēr Carrera S ir aprīkota ar 3,8 litru un 400 zirgspēkiem.

2012.gada Bentley Continental GTC

Bentley Continental GTC

Bentley otrās paaudzes Continental GTC kabriolets nav vasaras patruļmašīna, kā varētu domāt – tā ir luksus automašīna, kurai jāizceļ interjera dizainā instrumentu panelis ar mīksto ādu. Pircējiem būs arī iespēja izvēlēties sēdekļu krāsu no 17 krāsu toņiem.

2012.gada Aston Martin V12 Zagato

Aston Martin V12 Zagato

Balstoties uz pašreizējo Aston Martin V12 Vantage, angļu auto ražotāji ir atkal apvienojušies ar Itālijas dizaineriem, lai radītu kaut ko patiešām īpašu un skaistu. Produkcija tiks palaista gan tikai nākamā gada vasarā, bet, ja esi ieinteresēts iegādāties šo auto, tad labāk būtu iemaksāt depozītu Aston Martin nekavējoties, jo plānots izlaist tikai 150 automašīnas.

Sīkāk ar šiem un citiem Frankfurtes autošovā prezentētajiem modeļiem variet iepazīties šeit.