Rudens/ziema 2011 – modes reklāmas kampaņu TOP

Laikā, kad daba gatavojas ziemas miegam, cilvēki sāk pievērsties modei, pasākumiem un darbam. Ar rudens iestāšanos cilvēki atgriežas savā ikdienā no atvaļinājumiem un vēlas kompensēt saules trūkumu ar ko citu – ne mazāk skaistu un patīkamu. Lai nebūtu ilgi jāmeklē kas tāds, telegraph.co.uk ir sagatavojis foto apskatu, kurā vēlas pievērst mūsu uzmanību un likt novērtēt desmit labākās rudens/ziemas 2011 sezonas reklāmas kampaņas.

Par vienu no labākajām reklāmas kampaņām tika atzīta «Alexander McQueen» reklāma, kurā dabiski pievilcīgā modele izskatās kā tikko ieradusies uz planētas Zeme.

Modes reklāma

«Prada» savā krāšņajā reklāmā parāda futūristisko un krāsaino šī gada rudeni un ziemu ar jaunās paaudzes modeļu palīdzību.

Modes reklāma

«Chanel» zīmola reklāmā apburoša modele ir iejutusies mīlīgas kaķsievietes lomā, tērpusies skaistās drēbēs un ausu vietā piespraudusi «Chanel» labi zināmās «Camelia» sērijas brošas.

Modes reklāma

«MiuMiu» reklāmas seja ir tikai 14 gadus jauna modele, bet, tērpusies 40to gadu greznajā stilā, atgādina kora meiteni no kādas leģendāras kino lentas.

Modes reklāma

Naomi Kembela šogad ir «Givenchy» seja. Modele šajā reklāmā ir iejutusies mežonīgas un spēcīgas sievietes tēlā un tupot uz grezna spilvena, tērpusies pieguļošā melnā velveta tērpā, uzrūc uz mums.

Lai apskatītu visas ievērojamākās reklāmas kampaņas šajā sezonā, spied šeit: fashion.telegraph.co.uk.