LG 3D spēļu festivāls aptver visu zemeslodi

LG trīsdimensiju spēļu festivāls ir sācies, piesaistot satraukumā drūzmējošos, enerģiskus spēlētājus no visas pasaules. 50000 skatītāju pulcējās Seulā jau pagājušā gada jūnijā atklāšanas festivālā. Kopš tā laika LG ir organizējis spēļu svinības visā pasaulē. Festivāls līdz šim ir norisinājies vairāk nekā 20 valstīs, šķērsojot kontinentus un okeānu – tas noticis valstīs kā Singapūra, Čīle, ASV, Krievija, Apvienotie Arābu Emirāti un Vācija.

3D spēļu festivāls

LG 3D spēļu festivāls notika arī Seulā, Korejā kā pirmais pieturas punkts lielajā spēļu piedzīvojumā. Seulā jūnija beigās pulcējās 50.000 apmeklētāji, lai izbaudītu LG 3D izklaides.

3D spēļu festivāls

Viena no festivāla izklaidēm ir LG stends, kurā apmeklētāji tika aicināti spēlēt 3D spēles ar dažādajiem LG 3D produktiem, kas ļaujot apmeklētājiem gūt pieredzi no pirmavotiem LG interaktīvajā 3D pasaulē. Minēto produktu klāstā tika ietverti dažādi LG produkti sākot ar CINEMA 3D televizoriem, monitoriem un projektoriem līdz pat Optimus 3D viedtālruņiem un ar 3D skaņu aprīkotām mājas kinozāļu sistēmām.

3D spēļu festivāls

Festivāla norises vietas atšķīrās katrā valstī. Lai ietilpinātu lielus cilvēku pūļus, iepirkšanās centru telpas tika izvēlētas festivāliem Krievijā, Indijā un Čīlē. Lai sniegtu apmeklētājiem mājīguma sajūtu, kādai ir jābūt baudot mājas izklaides, festivāla apmeklētāji Dubaijā iepazinās ar dažādiem LG trīs dimensiju produktiem inscinētā dzīvojamās istabas telpā video spēļu kafejnīcās.

“Gamescom” ir lielākā spēļu un izklaides izstāde pasaulē un šogad tā norisinājās Ķelnē, Vācijā no 17.līdz 21.augustam. Izstādē LG atklāja kabīni, kurā varēja darboties ar visām 3D ierīcēm. Apmeklētājiem tika iedalītas vieglas 3D brilles, kas darbojās ar visiem LG 3D ekrāniem.

3D spēļu festivāls

Krievijā LG organizēja festivālu “Mega Khimki”, kas ir viens no lielākajiem iepirkšanās centriem Maskavā. Vairāki pazīstami krievu spēlētāji un valsts raidorganizācijas piedalījās festivālā, kas tika atspoguļots kā spēļu turnīrs ar nosaukumu ‘1C SoftKlab’. Bezbriļļu Optimus 3D pierādīja, ka ir populārs krievu apmeklētāju vidū.

Festivāls Dubaijā sākās jūlija beigās, par tā kulmināciju tiek uzskatīts “Mega Championship” lielais čempionāts nākamā gada 6.janvārī. Tuvojoties čempionāta finālam LG turpinās organizēt sacensības katru dienu, nedēļu un mēnesi Dubaijā. Sacensību uzvarētājiem tika piešķirtas balvas, kas visnotaļ veicināja produktu popularitāti. T-krekli tika dāvāti dalībniekiem mazākos konkursos, bet lielākos konkursos tika pat 42 collu CINEMA 3D televizori un citi trīs dimensiju LG produkti priecēja laimīgos uzvarētājus.

Slavenības un animatori tika aicināti uz LG 3D spēļu festivālu Krievijā. Dažādi mediju pasākumi un performances demonstrēja potenciālu ko 3D varētu sniegt spēļu industrijai.

Dubaijā LG sadarbojās ar “Dzīvojamu istabu video kafejnīcām” kur lietotāji varēja izbaudīt 3D vidi mājas gaisotnē. Čempionāti guva lielu popularitāti.

Kopumā LG trīs dimensiju spēļu festivāli ir kalpojuši kā noderīgi pasākumi, parādot jaunākos nozares 3D produktus un tehnoloģijas to lietotājiem. Papildus LG displeju paneļiem un žilbinošajām 3D vizualizācijām, apmeklētājiem visā pasaulē bija iespēja iepazīties ar LG sasniegumiem, padarot 3D produktus ērtākus, kā tas redzams ar LG 3D brillēm. Atšķirībā no 3D brillēm, ko ražo citi 3D TV ražotāji, LG 3D brilles bez baterijas ir daudz ērtākas un ļauj patērētājiem baudīt 3D izklaides tik ilgi, cik viņi to vēlas. Galu galā, trīs dimensijas ir nākamā neatņemamā sastāvdaļa mājas izklaidē un šādai izklaidei mājās ir jābūt ļoti patīkamai pieredzei.