Ekskluzīvākie pirkumi augustā

Laikā, kad vasaras tveice ir aiz muguras, portāls Businessinsider.com nāk klajā ar ikmēneša ekstravagantāko un ekskluzīvāko pirkumu apskatu augustā.

Greznāko pirkumu augšgalā kāds krievu biljonārs ir ierindojis Apvienotās Karalistes dārgāko māju – Britain’s Park Palace, kuru iegādājās par 228 miljoniem dolāru.

Britain’s Park Palace

Augustā zināma ir kļuvusi cena arī Bobija Džonsa golfa kluba zaļajai žaketei- 310,700 ASV dolāri. Šī žakete ir īpašs simbols golfa kluba biedriem, kas arī palīdz tos pamanīt cilvēku pūlī.

Bobija Džonsa golfa kluba zaļa žakete

Pēdējā vasaras mēnesī tika uzstādīts jauns rekords – izsolē visdārgāk pārdotā mašīna. Šo rekordu ir uzstādījis kāds, kas nopirka ekskluzīvo 1957.gada Ferrari 250 Testa Rossa par 16, 4 miljoniem dolāru. Jāpiemin, ka iepriekš visdārgākās mašīnas, kas nopirkta izsolē, cena bija 3,9 miljoni.

1957.gada Ferrari 250 Testa Rossa

Kāda šķietami parasta lapa ar sarkanām pastmarkām, kurās attēloti mērkaķi, tika pārdota par 184, 400 ASV dolāru, vienā no Āzijas vadošajiem pastmarku izsoles namiem. Šī izsole ilga mazāk nekā vienu minūti. Zinātāji skaidro, ka dizains, nevis pastmarkas retums ir tas, kas veido šo 1980.gada pastmarku vērtību.

Pastmarkas

Lai apskatītu vēl citus ekskluzīvākos augusta pirkumus, skatieties šeit: www.businessinsider.com