3 garšīgu, veselīgu un viegli pagatavojamu smūtiju receptes

Lai arī vasaras beigas ir klāt, atsvaidzinošs smūtijs spēs atgādināt par saulainajām dienām. Šāds veselīgs kokteilis dos vajadzīgo vitamīnu devu Jūsu ķermenim, lai labāk sagatavotos rudenim un pasargātu sevi no aukstuma un slimībām.

Koktēļi

Citronu-Laima sajukums

Sastāvā ietilpst citronu sula, laima sula, kokosrieksta piens, avokado, agaves sīrups, nedaudz spinātu. Visas sastāvdaļas sajauc blenderī. Avokado satur “labos taukus”, tādējādi Jums negribēsies ēst uzreiz pēc smūtija izdzeršanas. Labākam rezultātam, kokteilī vairāk lietojiet laima, nevis citrona sulu, savukārt kokosriekstu pienu lietojiet vairāk kā citrusaugļu sulas kopā. Ja vēlaties kokteili saldāku, pievienojiet vairāk agaves sīrupa.

Banānu-Mandeļu-Kanēļa gardums

Šis smūtijs sastāv no saldēta banāna, 1 ēdamkarotes mandeļu sviesta, glāzes nesaldināta mandeļu vaniļas piena un 1 tējkarotes kanēļa. Jaucot sastāvdaļas variet pievienot arī agaves sīrupu, ja vēlaties vairāk salduma. Banānā esošais kālijs palīdz sāpošiem muskuļiem, savukārt mandeļu sviests nodrošina nedaudz tauku ar kuriem apgādāt ķermeni ar enerģiju. Atcerieties, ka, pirms saldējiet banānu, tas ir jānomizo.

Vitamīnu pārpilnības kokteilis

Lai arī veidots no dažādām, specifiskām sastāvdaļām, tas liks justies patiesi mundram un veselīgam. Sajauciet savas mīļākās ogas, pusi saldēta banāna, ceturtdaļu saldēta mango, ceturtdaļu glāzes biešu sulas, glāzi burkānu sulas, citrona sulu. Tie, kuri nebaidās eksperimentēt, var pievienot arī sauju pētersīļu, sauju spinātu un agaves sīrupu. Sajauciet visu blenderī. Variet pievienot arī proteīnu pulveri, lai nodrošinātu organismu ar vajadzīgām olbaltumvielām.