IFA 2011: LG ievieš ērtāku skenēšanu, piedāvājot inovatīvo peles skeneri

LG atver jaunu ēru skenēšanas vēsturē, demonstrējot IFA 2011 izstādē savu LSM-100, peli ar iebūvēto skeneri. Iekļaujot tehnoloģijas, kas īpaši radītas šai ierīcei, LSM-100 piedāvā unikālu funkciju klāstu, kas savieno gan pārsteidzošas inovācijas, gan lietošanas ērtumu.

LG LSM-100 datorpele skanēšana

Darboties ar LSM-100 skenēšanas funkciju ir daudz ērtāk nekā ar parastajiem skeneriem. Turot SmartScan pogu peles kreisajā pusē, lietotājs vienkārši pārslidina peli pāri skenējamajam materiālam. Ieskenētais materials var būt saglabāts kā PNG, JEPG, TIFF, BMP, PDF, XLS, DOC fails vai arī ievietots izvēlētajā aplikācijā.

LG LSM-100 datorpele skanēšana

LSM-100 ir aprīkots arī ar LG optisko zīmju atpazīšanas tehnoloģiju, kas pārvērš skenēto materiālu Microsoft Word dokumentā, kas pēcāk var būt rediģēts pēc lietotāja ieskatiem. Šādi tiek izslēgta nepieciešamība pēc teksta pārrakstīšanas no printēta darba datorā, pamatīgi ietaupot laiku.

Kompakta pele ar lielu darba kapacitāti, kuru neierobežo rāmis un tā var ieskenēt pat līdz A3 formāta bildēm. Pie tam, skenēšanas tehnoloģija ir uzlabota, lai process notiktu ātrāk un efektīvāk.

LSM-100 ir mūsdienīga pele ar precīzu un izturīgu lāzera sensoru, kā arī ērtu, viegli lietojamu korpusu.