IFA 2011: LG Styler – saglabā drēbes svaigas

IFA 2011 izstādē LG Electronics demonstrē, kā jaunais produkts – drēbju pārvaldnieks, nodevēts par «The Styler», sadarbojoties ar citiem LG produktiem, nodrošina lieliskus apģērbu kopšanas risinājumus.

LG Styler

«The Styler» ir īpaši pielāgots rūpēties par īpaši kopjamiem apģērbiem, piemēram, biznesa kostīmiem, uzvalkiem, darba blūzēm, kā arī, izmantojot tvaiku ciklus un sterilizācijas tehnoloģiju, novērš ikdienas traipus vai nevēlamus aromātus. Sistēma nodrošina arī drēbju svaigumu un mīkstumu, piedāvājot iespēju izvēlēties īpašus aromātus, kuros nedaudz iesmaržināt apģērbu.

LG Styler

««The Styler» papildina citus LG apģērba kopšanas produktus, piemēram, 12kg ietilpības veļasmašīnu ar īpašām apģērba saudzējošām opcijām (6 Motion Direct Drive), tādejādi pagarinot drēbju «dzīves ilgumu», sacīja Young-ha Lee, galvenais izpilddirektors un LG Electronics Home Appliance Company prezidents. «The Styler» pamatā darbojas kā vertikāla drēbju uzraudzības vienība mājās, kas atsvaidzina drēbes, notur tās tīras un bez traipiem. Nevarētu teikt, ka «The Styler» ir vienkārša iekārta, tā drīzāk dod tā lietotājiem elegantus risinājumus, lai vienmēr būtu skaidrs, ka uzvalki, krekli un citas drēbes vienmēr būs vilkšanas gatavībā.»

Pielāgojamas funkcijas gudrākai kopšanai

Šī iekārta sevī ietver inteliģenti radītas funkcijas, lai nodrošinātu augstākas kvalitātes lietotāja drēbju kopšanu. Tvaika atsvaidzināšanas funkcija darbojas kopā ar LG unikālo kustīgo pakaramo darbību (Moving Hanger Action), kas abpusēji kustās, viegli purinot drēbes, kas ievietotas galvenajā nodalījumā. Šajā laika posmā darbojas tvaika izsmidzinātājs, lai novērstu mazos traipus uz drēbēm un saglabātu tās svaigas un tīras. The Styler lietotājiem iespējams arī izvēlēties kādu no maigiem aromātiem, lai radītu drēbēm personalizētu smaržu.

Modīgs Styler

«The Styler» radīts ar modernu, elegantu dizainu, kas lieliski iekļaujas gan guļamistabā, gan vannas istabā vai veļas istabā. Kontrolei radīts īpašs skārienjutīgs panelis, kas izstaro vieglu gaismu, piedāvājot izvēlnes opcijas. «The Styler» ir arī kluss, radot vien 40dB skaņu, kad tas darbojas.