Life’s good – ar Optimus 3D

26. jūlijā Ņujorkas pilsētas «Terminal 5» par tikšanās vietu bija izvēlējušies 1500 rokmūzikas grupas “Janes Addiction” fanu. Neskatoties uz 26 gadu pastāvēšanas vēsturi, šie mūzikas veterāni sniedza iespaidīgu šovu, liekot pūlim pieprasīt atkārtojumu. Šajā koncertā, LG atlasīja 100 fanus, kuri, izmantojot Optimus 3D viedtālruni, filmēja koncertu. Pateicoties LG sadarbībai ar YouTube, faniem visā pasaulē bija iespējams vērot pirmo lietotāju veidoto trīsdimensiju koncertu. Skatuve 360 grādu leņķī, kura ļāva vērot un klausīties uzstāšanos no visam pusēm, bija daļa no LG mērķa radīt iespēju pašiem telefona lietotājiem izveidot 3D, parādot cik tālu ir attīstījusies 3D izklaide.

Janes Addiction koncerts LG Optimus 3D

Klausoties dziesmas dzīvajā un filmējot tās ar Optimus 3D ierīcēm, fani bija autori 60 minūšu garai dokumentālai filmai – “Pasaules pirmais lietotāju radītais 3D koncerts”.

Nesot šo vēsti tālāk, dokumentālā filma tika raidīta arī YouTube 3D kanālā 4. Augustā, skaidri parādot, kā 3D maina veidu kādā radīt, vērot un dalīties ar neaizmirstamiem dzīves mirkļiem. Šo jaunās ēras sākumu apstiprina arī radošā māksla, kurā aizvien vairāk mākslinieku pielieto tieši 3D iespējas. Piemēram, Korejā labi pazīstams filmu režisors spēris eksperimentālu soli, radot īsfilmu, uzņemtu pilnībā ar LG Optimus 3D viedtālruni. Radot pozitīvas pārdomas, režisors Jang Jin uzsver, ka LG kā trīsdimensiju tehnoloģiju līderis, spējis pavērt durvis uz pasauli, kurā mēs paši dzīvojam – trīs dimensijās.

Janes Addiction koncerts LG Optimus 3D

Pielietojot vien Jang Optimus 3D telefonu, dažus sadzīves priekšmetus un iztēli, radīta septiņu minūšu filma, kas īpaši ieinteresējusi 3D tehnoloģiju fanus.

LG Optimus 3D izklaide

Arī spēļu industrija liek paspīdēt tieši Optimus 3D – ar tā “prātu” iespējams vienkāršas 2D spēles pārvērst par interesantām 3D izklaidēm. LG ir iesaistījies spēļu attīstīšanā un atbalstīšanā, esot viens no galvenajiem sponsoriem «IndieCade» spēļu festivālā, nodrošinot dalībniekus ar balvām un honorāriem. Pateicoties dažādiem veicināšanas pasākumiem LG pavēris jaunus plašumus 3D izklaidēm un lietotāju pašu veidotajam 3D saturam. LG cenšas darīt visu iespējamo, lai lietotāji pilnībā aizmirstu par laikiem, kad satura trūkums bija galvenais iemesls 3D pilnīgākai izmantošanai. Radot iespēju pilnībā atklāt 3D potenciālu, ar LG dzīve ir tikpat laba arī 3D!