Vizītkartes, kuras noteikti paliks atmiņā

Lai arī pat visradošākā vizītkarte nespēj garantēt veiksmi biznesā, tā noteikti paliek atmiņā, radot iespaidu uz ilgāku laiku. Tādējādi, izveidojot speciālu vizītkarti, iespējams komunicēt īpašā veidā, parādot organizācijas labākās īpašības un vērtības.

Neesiet pārāk konservatīvi, pieturoties pie taisnstūra, neierobežojiet savu iztēli un atcerieties, ka arī pieaugušajiem patīk spēlēties, burzīt un locīt! Boredpanda.com piedāvā smelties idejas, attēlojot 21 dažādu vizītkarti, no kurām ne visas ir ar četriem stūriem, drukātas melnbaltā.

«Mais Pilates Studio» – vizītkarte ar kājām un rokām

«Mais Pilates Studio» - vizītkarte ar kājām un rokām

Šī vizītkarte lieliski parāda rezultātu, kādu gaidīt, ja apmeklēsiet pilates šajā studijā – Jūsu ķermenis kļūs lokanāks un varēs kustēties tikpat brīvi kā vizītkartes «ekstremitātes».

«Broke Bike Alley» – visiem, kam patīk riteņi un alus

«Broke Bike Alley» - visiem, kam patīk riteņi un alus

Parocīga, tomēr arī gaumīga, pie tam – ietilpst Jūsu makā. Šī biznesa karte palīdzēs sīkiem riteņa labošanas darbiem, tomēr, kad nepieciešams lielāks remonts – ritenis jāved uz Broke Bike Alley. Vizītkarte sevī ietver uzgiežņa atslēgu un pudeļu attaisāmo, kā arī kontaktinformāciju par konkrēto servisu, lielisks papildinājums ikviena riteņbraucēja piederumiem.

«Broke Bike Alley» - visiem, kam patīk riteņi un alus

«Feelme» vizītkarte – identificē pakalpojumu nekļūdīgi

«Feelme» vizītkarte - identificē pakalpojumu nekļūdīgi

Paskatoties uz šo vizītkarti, nerodas šaubas par kompānijas nodarbošanos. Lai arī veidota melnbalta un klasiskā taisnstūra formā, tai piešķirta «odziņa», kas rada vizītkarti atraktīvu, norādot uz radošumu, kas šajā sfērā ir ļoti būtisks.