Stilīgi un netradicionāli pulksteņi

Arī laiku iespējams skaitīt dažādi – moderni, krāsaini un dizainiski alternatīvi. Portāls Boredpanda.com publicējis 25 interesantus pulksteņu attēlus, kuri nereti kalpo arī kā interjera elements, izklaides objekts vai pat prāta mežģis.

Pulkstenis – matemātikas tests

Pulkstenis - matemātikas tests

Atcerieties laikus, kad skolā mācījāties matemātiku… Paskatoties vien uz šo pulksteni, atkal nāsīs iespiežas krīta smarža un tirpas, kas pārņēma no daudzajiem skatieniem pavērstiem jūsu mugurai, atrodoties pie tāfeles. Vai variet atrisināt šī brīža laiku?

“Pulkstenis – matemātikas tests”

Pulkstenis - "Kāda starpība, cik ir pulkstenis"

Medz teikt, ka laimīgie laiku neskaita. Tiem noderēs “man vienalga” pulkstenis, kurš īsto ciparu tā arī neparāda. Tie visi sabiruši vienuviet, radot nostāju, kuru ikkatrs pulksteņa lietotājs spēj interpretēt savā veidā.

“Būtu pienācis laiks kaut ko darīt ar globālo sasilšanu” pulkstenis

“Būtu pienācis laiks kaut ko darīt ar globālo sasilšanu” pulkstenis

Pulkstenis, kurš atgādina par vidi mums apkārt. Nav svarīgi, cik ir pulkstenis, tieši tagad tu vari kaut ko pasākt zaļākas vides labā, mudina pulkstenī attēlotais ziņojums.

Pats sava pulksteņa dizaineris

Pats sava pulksteņa dizaineris

Pavisam neliels izmēros, bet var tikt izveidots par fantastisku dizaina priekšmetu. Kamēr vien rādītāji atbilst caurumiņiem, kuros tos ievietot, pulksteņa dizains var būt katra paša fantāzijas lidojums. Pie tam – kad esošie rādītāji apnīk, tos visai ērti var samainīt pret citiem.