LG sāk piedāvāt divus jaunus Android 2.3 viedtālruņus Baltijā

LG Electronics (LG) arī Baltijas tirgū sāks piedāvāt divus jaunus viedtālruņus no LG Optimus sērijas – LG Optimus Pro (LG C660) un LG Optimus Net (LG-P690), kas darbojas ar jaunāko Android 2.3 operētājsistēmu. LG Optimus Pro (LG C660) Latvijā būs pieejams augusta beigās, bet LG Optimus Net (LG P690) – septembrī.

LG Optimus Pro (C660) Android telefons

Google Android mobilo tālruņu operētājsistēmas versija 2.3, kas pazīstama kā Gingerbread, piedāvā uzlabotu multivides atbalstu, uzlabotu barošanas bloka pārvaldību un labāku spēļu atbalstu.

“Mobilo tālruņu lietotāji mūsdienās vēlas izmantot pašu labāko, proti, tālruņus ar dažādu funkciju un tehnoloģiju kombināciju,” norādīja LG Electronics Mobile Communications Company prezidents un izpilddirektors Dr. Jong-seoks Pārks (Jong-seok Park). “Tieši to mēs esam paveikuši ar Optimus Pro un Optimus Net – divām jaunām ierīcēm, kas nostiprina LG uzņēmuma reputāciju kā Android viedtālruņa ražotājam.”

LG OPTIMUS PRO – vienkārša sociālo tīklu izmantošana ar QWERTY tastatūru un skārienekrānu

LG Optimus Pro viedtālrunim ir skārienekrāns un monoblokaQWERTY tastatūra. 2,8 collu ekrāns nodrošina ātru navigāciju, bet QWERTY ergonomiskā tastatūra – ātras un precīzas teksta ievadīšanas iespējas. Speciālie e-pasta un plānotāja taustiņi nodrošina tūlītēju piekļuvi un lietošanas ērtumu. Optimus Pro būs pieejams melnā krāsā.

LG Optimus Net (P690) Android telefons

LG OPTIMUS NET – sociālās saziņas nākamā paaudze

Optimus Net ar LG Social+TM apvieno populārākos sociālo tīklu portālus vienā logrīkā, kas atrodas tieši sākumekrānā. Ar vienu klikšķi lietotāji var veikt vairākus uzdevumus, piemēram, atjaunināt savu statusu Facebook un Twitter un vienlaikus lasīt draugu sociālās multivides plūsmas vienā ekrānā. Integrētais sociālais logrīks nodrošina viena klikšķa fotoattēlu koplietošanu ar vairākiem sociālās multivides kontiem sākumekrānā. Turklāt 3.2 HVGA (320 x 480) ekrāns nodrošina skaidrāku un asāku multivides satura skatīšanu, bet LG SmartShareTM funkcija ļauj vienkārši koplietot saturu ar citām DLNA piemērotām ierīcēm. Tālrunis būs pieejams melnā krāsā.