Kā noorganizēt lielisku ballīti mājās

Organizēt ballīti mājās nebūt nav vienkārši, nepieciešams padomāt par noformējumu, viesu izklaidēm, atspirdzinājumiem un daudzām citām lietām, kas, esot citu mājas ballītēs, šķiet tik pašsaprotamas. Turklāt, vienmēr jau gribas, lai tieši Tavu ballīti atcerētos kā visinteresantāko un jautrāko.

Pagalms - terase

Freshome.com sniedz vērtīgus padomus, kā vieglāk tikt galā ar ballītes rīkošanu, padarot to par lielisku vakaru gan saimniekam, gan viesiem:

  • Sastādiet budžetu: lai arī sapņojam par karalisku pasākumu, ne vienmēr viss iecerētais var iekļauties izmaksu tāmē. Tādēļ īpaši svarīgi ir jau sākumā sastādīt budžetu, kas aptver trīs galvenās tēmas – cienasts, dekorācijas un izklaides. Nav svarīgi precīzi skaitļi, tomēr aptuvens aprēķins ballītes plānotājam palīdzēs izvairīties no nepatīkamiem pārsteigumiem maciņā pēc ballītes noorganizēšanas.
  • Izvēlieties tematiku: bieži vien ballītes nešķiet interesantas, jo tām trūkst tematikas. Tematika var būt dažāda – sākot no vienkāršiem elementiem tērpos vai noformējumā līdz pat karnevālam un individuāliem tēliem. Ja vienam Jums ir grūti rast tēmu, palūdziet iedvesmu ģimenei vai draugiem!
  • Ielūdziet viesus atbilstoši tematikai: lai arī šis ir 21. gadsimts un ikviens sastopams “internetā”, ir būtiski padomāt par savu ielūguma noformējumu. Pat ja tā ir elektroniska vēstule, noformējiet to pienācīgi. Īpaši piedomājot par viesiem, varat ielūgumus nosūtīsiet pa pastu vai ar kurjeru. Neaizmirstiet par tematiku! Iedomājieties, cik pārsteigts būtu jūsu draugs, ja jūs to uzaicinātu uz savu pludmales ballīti, nosūtot ielūgumu sarullētu pudelē!
  • Izklaides: lai arī ballīte būs ieturēta tematikā, nepieciešams padomāt par viesu izklaidi – atpūtas vietām, spēlēm un mūziku. Idejas var smelties arī internetā, tomēr, ja šis uzdevums šķiet pārlieku sarežģīts, to var uzticēt kādam profesionālam atrakciju rīkotājam.
  • Cienasts: ballītes tematika lieliski pateiks priekšā, kādu ēdienu vajadzētu servēt. Svarīgi atcerēties arī par viesu iespējamām alerģijām vai veģetāriešiem/vegāniem un veidot dažādu ēdienu klāstu. Ja saimniekam nesokas ar ēdiena pagatavošanu, to var pasūtīt pie pavāriem vai kādā konditorejā – vairums no tām sagatavo ēdienu tieši uz norādīto laiku (tādējādi ēdiens ir īpaši svaigs) un piegādā uz izvēlēto adresi.
  • Dekorācijas/vieta: kad vieta ir izvēlēta, to nepieciešams atbilstoši noformēt. Ja ballīte norisinās laukā, tai vajadzīgas vien nelielas dekorācijas, par galveno parūpējas daba visapkārt. Galvenais – radīt pareizo atmosfēru un tematisko noskaņu, ko var panākt gan ar ļoti ekskluzīvām, gan pavisam vienkāršām dekorācijām. Viss atkarīgs no Jūsu pašu vēlmēm un ballītei atvēlētā budžeta.

Ar šiem ieteikumiem Jūs sev atvieglosiet ballītes plānošanu un panāksiet lielisku rezultātu. Laiks svētkiem!