MTV svin savu 30. dzimšanas dienu – labākie momenti

Pirms 30 gadiem pazīstamais mūzikas kanāls MTV sāka raidīt ēterā. Guardian.co.uk raksta par 30 atmiņā paliekošākajiem momentiem kanāla pastāvēšanas laikā – ceremoniju izgāšanās, realitātes šovu ārprāts un vēl daudz kas cits… Mēs piedāvājam iepazīties ar dažiem no piemiņas vērtajiem momentiem MTV vēsturē.

27. Balvu pasniegšanas ceremonija pārpludināta ar Eminemu armiju

2000. gadā reperis Eminems uz skatuves pulcināja veselu baru līdzinieku, izpildot “The Real Slim Shady”. Video.

24. Kanye West publiskais šoks uz skatuves

Franču puiši saņēma apbalvojumu par labāko video 2006. gadā un Kanye West to neuztvēra pārāk mierīgi. “Ko??? Es šim klipam iztērēju veselu miljonu!”, ierakstā redzams, kā viņš sūdzas uzvarētājiem.

19. Džeks Bleks (Jack Black) un Sāra Mišela Gelāra (Sarah Michelle Gellear) ielavās filmā “Gredzenu pavēlnieks”

Parodiska un smieklīga, “nedaudz” pārveidota aina no Hobitu filmas, kas tika attēlota kādā no MTV mūzikas balvu pasniegšanām.

11. Daria

Viens no MTV raidījumiem – multfilma par meiteni vārdā Daria noteikti likusi smieties tiem, kurus uzjautrina sarkastiski jociņi vai zemteksti. Darias spilgtākie citāti šeit.

8. «Gorillaz» uzstājas dzīvajā

Tie, kas atpazīst grupu «Gorillaz», zina, ka tās videoklipi ir animēti, tātad – kā gan viņi varēja uzstāties dzīvajā? Izrādās, ka varēja! Skaties šeit, kā viņi MTV EMA ceremonijā izpildīja dziesmu «Feel Good».

2. «MTV Unplugged» – atmiņā paliekošākais šovs

Šis ir bijis no visuzticamākajiem un ilgstošākajiem MTV formātiem – tajā viesojušies leģendāri mākslinieki izpildot dažādu skaņdarbu akustiskās versijas. Īpaši populārs kļuvis video no Nirvanas uzstāšanās.