Inovatīvi risinājumi restorānu interjera dizainos

Nevienam nav noslēpums, ka mūsdienās būt labākajam restorānam nenozīmē tikai augstu ēdiena kvalitāti, bet arī patīkamas atmosfēras radīšanu. Viens no veidiem, kā nodrošināt patīkamu atmosfēru restorāna apmeklētājiem, ir parūpēties jau laicīgi par telpas dizainu. Tas ir visnotaļ sarežģīts uzdevums – izveidot restorāna dizainu tā, lai klients justos ērti un pārāk nesaspiesti citu klientu vidū, tajā pašā laikā nodrošinot restorāna kā sabiedriskas vietas statusu. Piedāvājam Jums iepazīties ar dažiem visnotaļ interesantiem risinājumiem restorānu interjera dizaina ziņā.

„Yellow Treehouse Restaurant”, Oklenda

„Yellow Treehouse Restaurant”, Oklenda

Šī restorāna dizaina mērķis bija radīt ēku, kas cilvēkos veicinātu radošu izdomu, kā arī sava veida intrigu. Teju vai katra bērna sapnis – namiņš kokā (Treehouse) ir šī restorāna dizaina pamatideja, kas realizēta ar modernisma pieskārienu.

„Tsujita Restaurant”, Losandželosa

„Tsujita Restaurant”, Losandželosa

Šī restorāna mājīgo atmosfēru veido nekas cits kā 25 000 kociņi pie telpas griestiem – šī kociņu kompozīcija ir veidota tā, lai rastos iespaids, ka ēdiens tiek baudīts zem mākoņainām debesīm.

„Haiku Sushi”, Šanhaja

„Haiku Sushi”, Šanhaja

Šī restorāna dizaina pamatā ir origami koncepts, kas ieturēts gan telpas iekārtojumā, gan mēbeļu izvēlē. Piedomāts gan pie materiāliem, gan krāsām, lai atmosfēra būtu pēc iespējas mājīgāka.

Ar vēl citiem interesantiem restorānu interjera dizainiem variet iepazīties www.businessinsider.com.