Nepārvaramie rekordi sportā

Businessinsider.com piedāvā rakstu, kurā apkopoti 25 ievērojamākie rekordi sportā, kurus pārspēt, iespējams, nav un tik drīz arī nebūs neviena spēkos. Piedāvājam iepazīties ar pāris ievērojamākajiem sportistu sasniegumiem.

Štefija Grāfa bieži vien tiek dēvēta par visu laiku labāko tenisisti pasaulē – un ne bez iemesla. Šai sportistei vienīgajai tenisa vēsturē ir izdevies noturēties pasaules ranga tabulas 1.vietā ne vairāk, ne mazāk kā 377 nedēļas.

Teniss

Nevienam citam tenisa spēlētājam nav izdevies šo rekordu pārspēt – Štefija Grāfa bija pasaules pirmā rakete sākot ar 1987.gada augustu un līdz pat 1991.gada martam, 186 nedēļas pēc kārtas.

Basketbola rekords

Viltam Čemberlenam arīdzan izdevies savu vārdu ierakstīt pasaules basketbola rekordu vēsturē – 100 punktu guvums basketbola spēlē kopumā ir visai liels retums, bet šim basketbolistam izdevās vienas spēles laikā vienam pašam gūt 100 punktus!

Šobrīd vistuvāk šim rekordam izdevies piekļūst slavenajam basketbolistam Kobem Braientam, 2006.gadā spēlē pret „Toronto Raptors” gūstot 81 punktu.