Lasāmviela vasarai

Financial Times piedāvā šīs vasaras aktuālāko grāmatu topu, kuru izvirzījuši Financial Times kritiķi. Piedāvājam iepazīties ar dažām no kritiķu ieteiktajām grāmatām.

Last Man in Tower grāmata

Viens no kritiķu ieteiktajiem darbiem ir „Last Man in Tower”, ko sarakstījis Aravinds Adiga. Stāstā tiek atainota rosība pilsētā Mumbajā, kuras iedzīvotājiem nākas manevrēt starp divām galējībām – bagātību un nabadzību, kad tiem tiek piedāvāts vilinošs pilsētas attīstības plāns.

B. Beinbridžas grāmata „The Girl in the Polka-dot Dress” ir stāsts par kādu jaunu angļu meiteni Rouzu, kas 1969.gadā apbraukā Amerikas Savienotās Valstis kopā ar daudz vecāko Haroldu, lai atrastu Dr. Vīleru.

Bērnus noteikti vienaldzīgus neatstās Kevina Kroslija-Holanda grāmata „Bracelet of Bones”, kuras stāsta pamatā ir meitene, kas meklē savu pazudušo tēvu. Notikumi norisinās 11.gadsimtā, līdz ar to šī ir ne vien aizraujoša, bet arī vēsturiska un izglītojoša literatūra gados jaunākajiem.

www.ft.com piedāvā iepazīties ar pilno Financial Times kritiķu piedāvāto grāmatu klāstu, kas ir iedalīts pa dažādiem žanriem, katrā piedāvājot vairākas šī brīža aktualitātes literatūrā.