“PC Magazine” izvēlas LG CINEMA 3D TV

Jau maija sākumā populārā žurnāla „PC Magazine” redakcija novērtēja LG CINEMA 3D 47LW5500 ar īpaši augstām atzīmēm. Nedaudz velāk viens no pieredzējušākajiem tehnoloģiju žurnālistiem, Vils Grīnvalds (Will Greenwald), rakstīja par to, kā beidzot 3D TV industrija iet pareizajās sliedēs un ir aizsākusi tā saucamo „Pasīvā 3D” laikmetu. Turklāt, LG 47LW5500 ir solis pareizajā virzienā un piedāvā augstu 3D TV kvalitāti par pieņemamu cenu.

LG 47LW5500 - PC Magazine televizors

Pasīvais 3D TV ir t.s. FPR (Film-type Patterned Retarder) tehnoloģija, kas nodrošina daudz dabīgāka un dzīvīgāka attēla kvalitāti. Ar to arī LG 3D TV produkti atšķiras no tradicionālajiem 3D TV, kur tiek izmantotas aktīvā tipa 3D brilles, kuras ir salīdzinoši daudz smagākas, turklāt ir jālādē un ir daudz dārgākas. Lietojot aktīvā tipa brilles, ir jāsēž noteiktā leņķī, lai redzētu 3D attēlu, kā arī tās mēdz būt neērtas un dažkārt izraisa reiboni vai pat nelabu dūšu. FPR tehnoloģijas šīs problēmas ir novērsušas, ko ir novērtējis arī “PC Magazine”. LG CINEMA 3D 47LW5500 funkcijas tika augsti novērtētas – attēla lieliskā kvalitāte (gan 2D, gan 3D) par lielisku cenu.

Lai testētu 3D kvalitāti, filma “Avatars” tika noskatīta gan uz LG 3D 47LW5500, gan uz tradicionālā 3D TV. Džons R. Delenijs (John. R. Delaney) LG 3D TV skatīšanās pieredzi raksturo šādi: “Biju ļoti pārsteigts par attēla skaidrību un dziļumu – katra detaļa bija smalki saskatāma, turklāt attēla gaišums un krāsas bija vislabākajā kvalitātē.” Viņš novērtēja ar 5 šī produkta dizainu un funkcionalitāti, īpaši izceļot arī TV pults kvalitāti un pārākumu pār citām līdz šim rokā turētajām. Tomēr galvenais uzsvars ir un paliek uz pasīvajām 3D brillēm, kas nāk komplektā ar TV (2 brilles). Produktu var iegādāties Latvijā – aptuvenā cena 950LVL.