LG Electronics ienāk portatīvo ierīču spēļu tirgū ar Optimus 3D

LG Electronics (LG) ir paziņojusi par darbības uzsākšanu arvien pieaugošajā portatīvo ierīču spēļu tirgū, Korejas tirgū laižot klajā viedtelefonu LG Optimus 3D un piedāvājot 17 stereoskopiskas 3D (S-3D) spēles, ko nodrošina vadošais mobilo ierīču videospēļu izstrādātājs Gameloft.

LG Electronics un Gamesoft

„Īpašam mērķim paredzētu portatīvo spēļu platformu laiks ir pagājis,” norāda LG Electronics Mobile Communications Company prezidents un izpilddirektors Dr. Jong-seoks Pārks (Jong-seok Park). „Viedtelefons LG Optimus 3D kalpo kā apliecinājums tam, ka moderno viedtelefonu nodrošinātās iespējas spēj konkurēt ar labākajām portatīvo spēļu ierīču iespējām. Mēs uzskatām, ka 3D formāts ir likumsakarīgs portatīvo ierīču piedāvāto izklaides iespēju turpmākās attīstības posms, un LG ir gatava šim izaicinājumam, piedāvājot viedtelefonu Optimus 3D kopā ar aizraujošajām Gameloft spēlēm.”

Jaunajā viedtelefonā Optimus 3D būs iekļautas trīs sākotnēji instalētas Gameloft spēļu pilnas versijas, savukārt pārējās S-3D spēles viedtelefona LG Optimus 3D īpašniekiem būs pieejamas lejupielādei par ievērojami zemākām cenām. Trīs viedtelefonos iekļautās spēles ir „Asphalt 6: Adrenaline”, „N.O.V.A. – Near Orbit Vanguard Alliance” un „Let’s Golf!” 2.

Avatar Optimus 3D spēle

„Saskaņā ar jaunākajiem datiem iOS un Android ierīces pārliecinoši ieņem arvien lielāku portatīvo spēļu ierīču tirgus daļu, rēķinot pēc ieņēmumiem. Nākamās paaudzes viedtelefoni, kuros ir nodrošinātas 3D iespējas, ievieš jaunu nozares standartu. Viedtelefons Optimus 3D ļauj piedāvāt mūsu vispopulārākās spēles pilnīgi citai mērķauditorijai par ļoti konkurētspējīgām cenām,” uzsver Gameloft prezidents Mišels Gilemo (Michel Guillemot).

Viedtelefonā LG Optimus 3D iekļautā 3D spēļu ikona nodrošina piekļuvi vēl četrpadsmit Gameloft S-3D spēlēm, kas ir pieejamas lejupielādei. Šīs spēles – Assassin’s Creed: Altaïr’s Chronicles, Avatar (izmantots Džeimsa Kamerona filmas sižets), Ultimate Spider Man: Total Mayhem, GT Racing: Motor Academy, Shrek Kart, Modern Combat 2: Black Pegasus, Real Football 2011, Star Battalion, N.O.V.A. 2 – Near Orbit Vanguard Alliance, Dungeon Hunter 2, Fishing Kings, BackStab, Eternal Legacy un Shadow Guardian – viedtelefona Optimus 3D īpašniekiem pirmo trīs mēnešu laikā būs pieejamas par puscenu. Bezmaksas lejupielādei būs pieejama arī LG izstrādātā S-3D spēle Archer Craft.

Assassinscreed Optimus 3D spēle

„Viedtelefonu popularitātes straujā pieauguma iemesls ir iespēja savietot saziņas, interneta un izklaides vajadzības vienā ierīcē,” piebilst LG izpilddirektors Dr. Pārks. „Viedtelefonā piedāvātas 3D iespējas var salīdzināt ar iespējām, ko televīzijā nodrošināja krāsu attēls – tas ir pavisam cits skatīšanās piedzīvojums. Iespēja viedtelefonā spēlēt Gameloft 3D spēles sniedz desmitkārt lielāku izklaidi, kas iepriecinās ikvienu.”

LG Optimus 3D, kas ir pasaulē pirmais viedtelefons ar pilnu S-3D atbalstu un Tri-Dual (divkodolu, divkanālu un duālās atmiņas) arhitektūru, nodrošina maksimālu veiktspēju un efektivitāti un lieliski atbilst spēļu un videoklipu informācijas apstrādes jaudas augstajām prasībām. Sākotnēji lejuplādētās spēles būs pieejamas kopš izstrādājuma izlaišanas brīža, savukārt pārējās lejupielādējamās spēles kļūs pieejamas turpmāko mēnešu laikā, un tām varēs piekļūt, izmantojot īpaši paredzēto 3D spēļu ikonu.

LG Optimus 3D Latvijā būs pieejams jau augustā.