LG Optimus sērijas veiksmes stāsts

Latīniski „optimus” nozīmē neko citu kā „labākais”, līdz ar to šis vārds visnotaļ atbilst LG Optimus sērijas produktiem – jau divi no LG viedtālruņiem (LG OPTIMUS 2X un LG OPTIMUS BLACK) piedzīvo milzu popularitāti visā pasaulē, turklāt trešais modelis – LG OPTIMUS 3D – arīdzan ir veiksmīgi uzsācis savu slavas gājienu.°

LG Optimus Black (P970) Android telefonas

Protams, šo produktu virzīšanas pamatā nav nekas cits kā grūts, sarežģīts un ilgs aizrautīgu tehnoloģiju speciālistu un dizaineru darbs. Optimus projekts tika nostādīts kā kompānijas prioritāte, kura attīstībai tika atvēlēts visvairāk līdzekļu. Kopš LG ir ienācis viedtālruņu tirgū, aptuveni 6000 tehnoloģiju speciālistu katru dienu no agra rīta līdz vēlam vakaram ir strādājuši pie vairāk nekā 10 projektiem.

„Mūsu galvenais fokuss bija uz to, lai padarītu mūs atšķirīgus. Atbildes reakcija no patērētājiem ir bijusi vairāk nekā pozitīva,” tā LG Mobile Communication Company pārstāvis Eun-sook Cho.

Optimus telefoni komanda

Piemēram, strādājot pie LG Optimus Black produkta attīstīšanas, vairāk nekā 200 speciālisti no LG veica 6 mēnešu pētījumu par to, kādas funkcijas telefonā var tikt veiktas, to vienkārši pakratot, pagriežot vai pavicinot. Viedtālruņa lietotāji pagaidām visvairāk novērtējuši iespēju atbildēt telefona zvanu, telefonu vienkārši pagriežot vai pakratot – ziemā līdz ar to nav jāvelk nost cimds, lai atbildētu uz telefona zvanu.

Lielu atzinību patērētāju vidū guvis arī LG Optimus 2X, kas ir pasaulē pirmais viedtālrunis ar divkodolu procesoru. Šis viedtālrunis ar augstas veiktspējas procesoru Tegra 2 nodrošina ātrāku un vienmērīgāku tīmekļa pārlūkošanu un lietojumprogrammu izmantošanu, ļaujot veikt vēl vairāk darbību vienlaikus.

Optimus 2X (P990) Android telefons

Optimus sērijas produkts LG Optimus 3D, savukārt, piedāvā pasaulē pirmo trīsdimensiju paplašinātās realitātes pārlūku, kas uztver detalizētu informāciju par lietotāja apkārtni, tostarp grafiskus attēlus un audio, kas uzņemti ar viedtālruņa kameru vai citu ierīci.