Jaunas izklaides iespējas ar LG HB806PH un LG HT806TQ mājas kinozālēm

LG Electronics (LG) interesentiem Latvijā piedāvā jaunas mājas kinozāles LG HB806PH un LG HT806TQ, kas sevī apvieno jaunāko tehnoloģijas sasniegumu un eleganta dizaina priekšrocības.

LG HB806PH

LG HB806PH 3D mājas kinozāle

Šī kompaktā 3D Blu-ray mājas kinozāle aprīkota ar 850 W 5.1 kanāla visaptverošu skaņu, kas būs atbilstoša pat kaprīzāko mājas izklaides cienītāju prasībām. Turklāt Smart TV funkcionalitāte nodrošinās tiešu un vienkāršu piekļuvi dažāda veida izklaides, spēļu, informācijas un izglītojošam saturam. Tāpat LG HB806PH piemērots Wi-Fi lietošanai, un tajā pieejama arī 3D Blu-ray, kā arī Blu-ray, DVD disku un kompaktdisku atskaņošanas funkcija. Šīs mājas kinozāles izcilo skaņas kvalitāti un daudzveidīgās lietošanas iespējas apliecina arī tai piešķirtais DLNA sertifikāts un Dolby TrueHD klase.

LG HT806TQ

LG HB806TQ 3D mājas kinozāle

LG HT806TQ ir DVD mājas kinozāle būs īstā izvēle tiem, kuriem svarīga cenas un kvalitātes samērība. Tās 850 W jauda nodrošina optimālas mājas izklaides iespējas, turklāt pilnas izšķirtspējas palielināšanas iespēja līdz pat 1080 p nodrošina labāko attēla kvalitāti. USB Full HD (DIVX, MP3, JPEG) un USB REC funkcija paplašina mājas kinozāles sistēmas pielietojuma iespējas, nodrošina audio, foto un video failu demonstrēšanai un ierakstīšanai pieejamā satura daudzveidību. Turklāt LG HT806TQ pieejama arī karaoke funkcija.