“The Universe of Keith Haring” – dokumentāla filma par ASV popārta mākslinieku Kītu Heringu

Jau esam ziņojuši, ka LG Electronics viedtālruņa Optimus Black (P970) dizains ir radīts sadarbībā ar leģendārā ASV popārta mākslinieka Kīta Heringa (Keith Haring) fondu.

“Kīts Herings saviļņoja mākslas pasauli ar enerģijas pilniem, košiem darbiem, ko arī šodien atpazīst un novērtē miljoniem cilvēku visā pasaulē,” sacīja LG Electronics Mobile Communications Company prezidents un izpilddirektors Dr. Jong-seoks Pārks (Jong-seok Park). “Un šī sadarbība ir apliecinājums mūsu centieniem sniegt labāko mobilās komunikācijas pieredzi.”

LG un Kīta Heringa fonds izvēlējušies divus ikoniskus mākslinieka darbus, kas izmantoti LG Optimus Black aizmugurējā vāciņa dizainam. Turklāt šis ir turpinājums veiksmīgajai 2008. gada sadarbībai ar mērķi ienest vairāk krāsas cilvēku ikdienā, kuras rezultātā tapa tālruņi LG KF600 un LG KF700.

Šoreiz piedāvājam iepazīties ar Kīta Heringa filmu “The Universe of Keith Haring” – tā ir 90 minūšu gara dokumentālā filma par Kītu Heringu, kas ir gan izklaidējoša, gan aizkustinoša.