Ko dāvināt absolventiem?

Vasaras sākums ir skaistais izlaidumu laiks, kad aktuāls kļūst jautājums par to, kādas dāvanas mūsu draugus, ģimenes locekļus, paziņas – absolventus iepriecēs visvairāk. Piedāvājam iepazīties ar dažiem ieteikumiem izlaidumu dāvanām (sīkāk par katru no dāvanu priekšlikumiem – hubpages.com).

Nauda

Šī nenoliedzami nav oriģinālākā dāvana, tomēr daudziem absolventiem tieši šāda dāvana iepriecinātu visvairāk – nauda, sirsnīga apsveikuma kartiņa un apskāviens ir lielisks veids, kā apsveikt ar padarīto darbu un dot iespēju pašam sevi par to atalgot. Turklāt ļoti bieži skolēniem/studentiem pēc absolvēšanas periods ir laiks, kad jānostājas finansiālā ziņā uz savām kājām, tādēļ papildus finansiāls atbalsts tiek novērtēts ļoti augstu.

Mēbeles un virtuves piederumi

Daudzi studenti studiju gados dzīvo kopmītnēs vai ar citiem kursabiedriem kopīgi īrētos dzīvokļos, tādēļ pēc absolvēšanas aktuāls kļūst jautājums par jaunu dzīvesvietu, līdz ar to dažādas praktiskas dāvanas, piemēram, mēbeles, ir lielā vērtē. Arī virtuves piederumu dāvanas daudziem studentiem ir ļoti noderīgas pēc studentu dzīves beigām, kad, iespējams, finansiālais stāvoklis ļāva iegādāties tikai pašu nepieciešamāko, tādēļ skaisti šķīvju komplekti un dažādi virtuves piederumi un iekārtas ir jaukas, praktiskas dāvanas.

Zeķes, kurpes, spilveni, gultas pārvalku komplekti u.tml.

Varbūt mazliet pārsteidzošs dāvanu komplekts, tomēr atceramies, ka divas trešdaļas no dzīves, ko pavadām mācoties un strādājot, mēs nēsājam zeķes un kurpes, savukārt vienu trešdaļu no dzīves mēs pavadām guļot, līdz ar to komfortam gultas vietā arīdzan ir ļoti liela nozīme.

Ballīte

Ballīte kā izlaiduma dāvana kādam tuvam draugam vai radiniekam, kuru pazīstam ļoti labi un zinām, kā viņam/viņai patīk atpūsties vislabāk – tā ir lieliska dāvana, ņemot vērā to, ka izlaidums ir lielisks iemesls grandiozām svinībām.

Grāmatas

Grāmatas vienmēr būs aktuāla dāvana absolventiem, turklāt ļoti atbilstoša situācijai. Protams, labi jāpārzina skolēna/studenta esošais grāmatu plaukta sastāvs, lai neiegādātos tādu dāvanu, kāda absolventam jau ir.

Restorāna apmeklējums

Pilnīgi iespējams, ka skolēns/students pēdējos mēnešus ir pavadījis lielā stresā un studentu dzīve nav atļāvusi apmeklēt smalkākus restorānus, lai baudītu izcilu maltīti – tādēļ šāda dāvana vienkārši nevar neiepriecināt.

Ceļojums

Ceļojums pēc labi padarīta darba ir tieši tas, kas vajadzīgs, lai atpūtinātu organismu – nav nepieciešams dāvināt nedēļām ilgu, tālu ceļojumu, pietiek ar nedēļas nogali tepat Latvijā kādā jaukā Latvijas atpūtas kompleksā.