Stila dzinējs – Ralfs Lorēns

The Wall Street Journal iepazīstina ar pasaules slavenā apģērbu dizainera Ralfa Lorēna aizrautīgo pieķeršanos kādam citam produktam – automašīnām.

Ralfs Lorēns

Līdz pat augustam Parīzē, Luvrā, varēs aplūkot automobiļu izstādi „L’Art de l’Automobile: Chefs-d’Oeuvre de la Collection Ralph Lauren”, kurā izstādīti 17 klasiski dizainera auto.

Ferrari

Nav noslēpums, ka Ralfam Lorēnam pieder ārkārtīgi daudz brīnišķīgu automašīnu, skaitā ap 60, kas atrodas viņa jaunajā „supergarāžā” Ņujorkā. Dizaineris atklāj, ka automašīnas viņam ir kā emocionāla pieķeršanās, mīlestība un viņš tās iegādājas, jo tās ir romantiskas un skaistas. Lorēna kunga garāža ir mājas dažām no vēsturiski vissvarīgākajām automašīnām – gan no Ferrari, gan Alfa Romeo, gan Mercedes-Benz un Jaguar.

 

Ralfa Lorēna kolekcijas Parīzē zvaigzne ir viņa Bugatti Type 57SC Atlantic markas automašīna, kādas pasaulē ir tikai divas. Lorēna mašīnu kolekcijas izstādē ir izvietotas automašīnas, kas ir uzskatāmas par lielākajiem hītiem automobiļu pasaulē, tās neapstrīdami ir klasika, auto pasaules Bahi un Bēthoveni. Pats Lorēns apgalvo, ka dievina mašīnas, kas ir mūžīgas, kuru vērtība tikai ar gadiem aug – it kā tām vispār nebūtu vecuma, kas mērāms gados.