Cinema 3D TV – nākamās paaudzes mājas izklaides ierīce

3D tehnoloģijas pēdējā laikā ir izraisījušas plašas diskusijas ne tikai medijos, bet arī patērētāju vidū, jo arvien vairāk cilvēki vēlas 3D televizora skatīšanās pieredzi ienest arī savās mājās. Šajā rakstā uzzināsim, kas nepieciešams, lai pilnībā izbaudītu 3D tehnoloģijas arī savās mājās.

3D TV – ilgai skatīšanās pieredzei

3D TV - ilgai skatīšanās pieredzei

Esam raduši, ka TV mums, pirmkārt, piedāvā relaksēšanās iespēju, līdz ar to sagaidām, ka TV skatīšanās pieredzei ir jābūt baudāmai. Ar tradicionālajām 3D brillēm bieži vien tas nebija iespējams un pēc noteikta skatīšanās laika cilvēki bieži vien sūdzējās par galvassāpēm un reiboni. Jaunās paaudzes 3D brilles, kas radītas ar FPR tehnoloģijas palīdzību, šādu blakusparādību parādīšanos ir novērsušas.

3D TV – ērta skatīšanas pieredze

3D TV - ērta skatīšanas pieredze

Lai baudītu kvalitatīvu 3D kino ar tradicionālajām 3D brillēm, ir nepieciešams sēdēt noteiktā pozā un skatīšanās leņķī. Šāda veida brilles nav paredzētas mājas apstākļiem, tādēļ jaunās paaudzes FPR tehnoloģijas brilles ir veidotas tā, lai cilvēki TV var skatīties atbrīvotās pozās.

3D TV – vairāk briļļu, vairāk skatītāju

3D TV - vairāk briļļu, vairāk skatītāju

3D TV skatīšanās nenoliedzami ir lieliska izklaides iespēja plašākā draugu lokā, bet līdz šim tas bijis pārāk dārgs prieks. Jaunās 3D tehnoloģijas ir devušas iespēju 3D brilles padarīt par daudz lētāku produktu – 3D attēls tiek veidots uz TV ekrāna, nevis briļļu lēcās. Jaunās paaudzes brilles ir arī daudz vieglākas (uz pusi vieglākas nekā tradicionālās), līdz ar to tās ir ērtāk velkāt ilgāku laiku.

LG Cinema 3D piedāvā izbaudīt visas augstāk minētās jaunās paaudzes 3D TV skatīšanās pieredzes iespējas.