LG 3D televizori pārsteidz Holivudas slavenības

Oskara balvas pasniegšanas vakarā LG Electronics un LG Display prezentēja jaunās paaudzes 3D televizoru – LG Cinema 3D TV. Oskara ceremonijas aizkulisēs Holivudas zvaigznēm tika dota tā iespēja pirmajām iepazīties ar pārsteidzošajiem trīsdimensionālajiem televizoriem. To vidū bija tādas slavenības kā Bens Stillers, Semjuels L. Džeksons, Nikola Kidmena, Džeimijs Fokss un Džeina Linča.

Balvu pasniegšanas programmas ietvaros vairāk nekā 1400 dalībniekiem bija iespēja noskatīties divu minūšu 3D īsfilmu, kas tika raidīta Independent Film kanālā. Aizkulišu oficiālajā LG Cinema 3D prezentāciju zālē slavenības un VIP viesi varēja izbaudīt atšķirību starp LG Cinema 3D un jau ierastā 3D vērošanu.

Kino zvaigznes

Vairākas slavenības, kā Natālija Portmane, Entonijs Makijs, Reins Vilsons, Ārons Ekharts, Marks Rufalo un Kerija Vašingtona, pirms pašas balvu pasniegšanas ceremonijas piedalījās labdarības akcijā, kurā LG slavenību vārdā ziedoja 125,000$ LG Cinema 3D/Film Independent sadraudzības projektam.

Ceremonijas laikā divu Oskara balvu laureāte Hilarija Svanka un aktieris Džerards Batlers pievienojās LG sponsorētajā pasākumā “Spirit Awards”. Pasākumā tika atzīmēta LG Cinema 3D oficiālā prezentēšana Ziemeļamerikā – Spirit Awards demonstrēja, kā LG Cinema 3D radījis no jauna neaizmirstamu 3D filmu skatīšanās pieredzi, piedāvājot vieglas, ērtas un par saprātīgu cenu iegādājamas 3D brilles, kā arī nodrošinot dzidru attēlu un plašu skatīšanās leņķi. Par attēlu kvalitāti jāpateicas LG Display, kas sniedza lielu atbalstu LG Electronics, lai radītu šo tehnoloģisko brīnumu.