ZZ Čempionāts pulcē azartiskākos, veiklākos un atjautīgākos

Jau piekto gadu pēc kārtas visu Latvijas skolu jauniešiem ir iespēja sacensties Latvijas lielākajās sporta un prāta spēlēs „ZZ Čempionāts 2011″. Galvenais čempionāta mērķis ir pievērst jauniešus aktīvam dzīvesveidam un aicināt vairāk sportot. Čempionāta organizatori ir sarūpējoši ne tikai aizraujošas sacensību disciplīnas, bet arī vērtīgas balvas.

SMS čempionāts, Zelta zivtiņa (ZZ)

„ZZ Čempionāta” ietvaros sadarbībā ar LG Electronics Latvia tiek aizvadīts arī aizraujošs īsziņu rakstīšanas čempionāts – „SMS čempionāts”. Pirmajā „SMS čempināta” posmā 10 Latvijas pilsētās tiek atlasīti 20 pusfinālisti attiecīgi desmit 6.-8. klašu skolēnu un desmit 10.-11.klašu skolēnu vecumu grupās. Atlases posmā visi dalībnieki raksta jau iepriekš zināmu vienkāršu tekstu uz LG P990 Optimus2X telefona modeļa. Sacensībai paredzētie LG tālruņi ir pieslēgti pie plazmas ekrāniem, tā, lai rakstītais saturs ir redzams gan tiesnešiem, gan pašiem dalībniekiem, gan skatītājiem. Čempionātā tiek vērtēts katra dalībnieka individuāli uzrādītais rezultāts sekundēs.
Dalībniekiem īsziņas teksti jāuzraksta pēc iespējas ātrāk un gramatiski pareizi, ievērojot pamata gramatikas prasības. Par katru pieļauto kļūdu konkrētā dalībnieka uzrādītajam rezultātam tiek pieskaitīta viena sekunde par katru zīmi. Čempionāta pusfināls un fināls notiks 28.maijā Rīgā.

SMS čempionāts, Zelta zivtiņa (ZZ)

LG Electronics Latvia “SMS čempionāta” uzvarētājiem ir sagādājis iespaidīgu balvu klāstu. Čempionāta pirmās vietas ieguvējs saņem LG televizoru 55LW650S, kā arī mobilo tālruni P920 Optimus 3D – pasaulē pirmais 3D viedtālrunis.

Otrās vietas ieguvējs saņem 3D skaņas mājas kinozāli HX996TS, kas papildina attēlus ar dziļu un maksimāli reālu skaņu, radot skatītājam klātbūtnes efektu tieši filmas darbībā, kā arī mobilo tālruni P990 Optimus 2X – pasaulē pirmais, ātrākais viedtālrunis ar divkodolu procesoru.

Trešās vietas ieguvējs saņem 26 collu HD LCD televizoru 26LV2500, kā arī mobilo tālruni P970 Optimus Black – pasaulē pirmais viedtālrunis ar spilgtāko, augstākās kvalitātes displeju.

SMS čempionāts, Zelta zivtiņa (ZZ)

Atlases posmos – Latvijas pilsētās pirmās vietas ieguvēji automātiski kvalificējas lielajam finālam, kā arī balvā iegūst mobilo tālruni LG P350 Optimus Me.

Atlases posmu otrās un trešās vietas ieguvēji saņem balvā LG DVD atskaņotāju DVX690.

SMS čempionāts, Zelta zivtiņa (ZZ)