LG M50D monitoru – televizoru sērija jau pieejama Baltijas valstīs

LG Electronics iepazīstina ar jauno LG Μ50D LED LCD monitoru – televizoru sēriju, kas jau pieejama tirdzniecības vietās arī Baltijas valstīs (19, 22, 23, 25 collu izmēri) un kuras atšķirības zīme ir elegantais dizains un nevainojama attēla kvalitāte, kas panākta ar inovatīvu LED tehnoloģiju.

LG M2350D TV monitors

LG M50D LED LCD būs labākā izvēle tiem, kuri meklē daudzfunkcionālu datora monitoru, kas papildināts ar jaunākajiem tehnoloģiju sasniegumiem – pilnu augstu izšķirtspēju (HD) 1080 p, 5 ms reakcijas laiku un mūsdienīgu megakontrasta attiecību, nodrošinot kristālskaidrus attēlus. Turklāt tam ir arī iebūvēts DTV uztvērējs, kas atbalsta MPEG4, DVB-C un DVB-T, tādējādi padarot LG Μ50D par nevainojamu digitālās multivides Full HDTV platformu.

Tāpat LG M50D sērija kalpo arī kā gaumīgs LED LCD monitors – televizors. Salīdzinājumā ar parasto LCD tehnoloģiju, LED piedāvā ievērojami plašākas iespējas, tai skaitā dabiskas kvalitātes attēlus, ko nodrošina megakontrasta attiecība, kā arī elegantu dizainu – tas ir daudz plānāks, vieglāks un kompaktāks.

Lai skatītos augstas izšķirtspējas attēlus, nav nepieciešams atsevišķs video atskaņotājs – LG M50D ir ātrā HD demonstrēšanas funkcija, kas nozīmē, ka lietotājam nevajag restartēt datoru, lai skatītos videoklipus un attēlus, vai atskaņotu mp3 failus. Tāpat šī funkcija ļauj uzreiz demonstrēt videoklipus no USB atmiņas ierīcēm, vienkārši pievienojot USB monitoram.

LG M2350D TV monitors

Izmantojot augstas efektivitātes LED aizmugurgaismojumu, LG M50D sērija ļauj par aptuveni 40% samazināt energopatēriņu. Turklāt tajā nav izmantoti nekādi bīstami materiāli, piemēram, dzīvsudrabs vai halogēns.

LG M50D ir daudzfunkcionāls, ļauj skatīties digitālo televīziju un demonstrēt tādus video multivides failus kā DivX ar USB savienojumu, kā arī iegūt skaidrus, asus attēlus, ar HDMI un D-sub savienotājiem. Turklāt, pateicoties LG M50D pilnai augstai izšķirtspējai un megakontrasta attiecības funkcionalitātei, tas spēj nodrošināt plašāko krāsu gammas atveidi un pārsteidzoši skaidru attēlu.

Tāpat LG M50D var lepoties ar zibenīgu reakcijas laiku – tikai 5 ms – kas nodrošina kristālskaidrus attēlus pat ātrākajos un dinamiskākajos videoklipos. Savukārt 16:9 ekrāns nodrošina pilnekrāna filmu demonstrēšanas iespēju bez attēla kropļošanas vai tā dēvētā letterboxing efekta. Tāpat arī spēles un filmas, kas veidotas 4:3 ekrāna izmērā, iespējams demonstrēt to oriģinālajā formātā.