LG Electronics iepazīstina ar gudro sadzīves tehniku

LG Electronics (LG) laidis klajā pirmās sadzīves tehnikas ierīces, kas aprīkotas ar jaunākajām viedtehnoloģijām – sākot ar ledusskapjiem līdz plašākajam, pilnībā integrētam sadzīves tehnikas viedierīču klāstam, kas uzlabos lietotāju dzīves kvalitāti un palīdzēs taupīt energoresursus.

LG viedais ledusskapis

„Jau tuvākajā nākotnē sadzīves tehnikas iekārtas pārtaps par “gudrām” ierīcēm, kas aprīkotas ar jaunākajām tehnoloģijām un plašāko funkcionalitāti. Ar jaunumu – viedo ledusskapi – LG nostiprina vadošās pozīcijas arī šajā jomā, pirmais piedāvājot novērtēt nākotnes tehnoloģiju priekšrocības ikdienā,” norāda LG Home Appliance Company prezidents un izpilddirektors Jungha Lī (Young-ha Lee). „Jau šī gada beigās plānojam lietotājiem piedāvāt pilnu sadzīves tehnikas ierīču klāstu, tādējādi ikvienam būs iespēja ērti pārvaldīt savu tehniku jebkurā laikā, kā arī novērtēt būtiskus energoresursu un laika ietaupījumus.”

LG viedtehnoloģija THINQ tika prezentēta jau šī gada sākumā, Patērētāju elektronikas izstādes (CES) ietvaros Lasvegasā. Tajā integrēti tādi tehnoloģiju sasniegumi kā Smart Grid, Smart Diagnosis, Smart Access, Smart Adapt un Smart Manager, kas lietotājam ļauj pārvaldīt savas sadzīves tehnikas ierīces ar attālinātā tīkla starpniecību.

Ledusskapja displejs

Jaunais viedais ledusskapis piedāvā atjauninājumus un informāciju, kam ērti piekļūt, izmantojot viedtālruni vai planšetdatoru. Savukārt tā energoefektivitāti nodrošina, piemēram, nakts taupības vai vēlamā laika taupības režīma funkcionalitāte un Smart Grid pielāgojamība.

Ledusskapja displejs

Nakts taupības un vēlamā laika taupības režīms pieejams viedā ledusskapja pamata komplektācijā un kopā ar viedāko no funkcijām – Smart Grid – ievērojami palīdzēs ietaupīt mājsaimniecības energoresursus.

Savukārt LG pārtikas vadības sistēma Smart Manager informē lietotāju ne tikai par to, kādi produkti atrodas ledusskapī, bet arī – kāds ir to derīguma termiņš. Šai informācijai var piekļūt no sava viedtālruņa vai planšetdatora, piemēram, iepērkoties lielveikalā. Un vēl vairāk – ledusskapis pat spēj “ieteikt” veselīgu ēdienu receptes, kas pagatavojamas no tajā atrodamajiem pārtikas produktiem.

LG Smart Diagnosis funkcija regulāri nodrošina nepieciešamo informāciju īpašam zvanu centram, lai telefoniski jau laikus diagnosticētu un novērstu tehniskas problēmas, ja tādas rodas, tā ietaupot laiku un resursus, ko aizņemtu meistara apmeklējums mājās.

Toties Smart Adapt atjauno ledusskapja programmatūru, jaunumus un funkcijas. Tāpat ledusskapis iepazīstina ar aktuālo laika prognozi un ļauj plānot savu ikdienas grafiku – tā LCD ekrānu izmantojot tik ierasto līmlapiņu – atgādinājumu vietā.

LG viedā veļas mazgājamā mašīna

Šī veļas mazgājamā mašīna nodrošina optimālu veiktspēju ar minimālu enerģijas patēriņu. Turklāt arī tā aprīkota ar Smart Diagnosis funkciju, lai ar zvanu centra starpniecību varētu jau laikus noteikt un novērst tehniskas problēmas, ja tādas rodas.

Savukārt ar Smart Access iespējams veļas mazgājamo mašīnu vadīt ar sava mobilā tālruņa vai planšetdatora starpniecību.