LG Optimus 2X viedtālrunis iekļauts Ginesa pasaules rekordu grāmatā

LG Electronics (LG) viedtālrunis LG Optimus 2X iekļauts Ginesa pasaules rekordu grāmatā kā pasaulē pirmais mobilais tālrunis ar divkodolu procesoru. Šis inovatīvais tehnoloģiju sasniegums nodrošina ātrāku un jaudīgāku viedtālruņa darbību, kā arī efektīvākas multivides izklaides izmantošanas iespējas.

LG Optimus 2X, P990, Ginesa pasaules rekordu grāmatā

“Esam gandarīti, ka mūsu radītais LG Optimus 2X oficiāli apliecinājis sevi kā pasaulē izcilākais viedtālrunis, tiekot iekļauts Ginesa pasaules rekordu grāmatā un iezīmējot jaunu, divkodolu procesoru ēru mobilo komunikāciju jomā,” atzīmēja Jong-seoks Pārks (Jong-seok Park), LG Mobile Communications Company prezidents un izpilddirektors.

Frenks Folijs (Frank Foley), uzņēmuma Guinness World RecordsTM galvenais viceprezidents sacīja: “Priecājamies par jauno Ginesa pasaules rekordu un uzlūkojam LG Optimus 2X kā nozīmīgu sasniegumu dinamiskajā tehnoloģiju nozarē.”

Par ātrā un jaudīgā divkodolu procesora viedtālruņa LG Optimus 2X oficiālu laišanu klajā LG paziņoja 2010.gada nogalē, un jau 2011.gada sākumā prezentēja to Lasvegasā, izstādes CES 2011 ietvaros. Šobrīd tālrunis pieejams tirdzniecībā lielākajos pasaules tirgos, kā arī Baltijas valstīs.

LG Optimus 2X var lepoties ar NVIDIA® divkodolu Tegra 2 sistēmmikroshēmu, kas darbojas ar 1 GHz ātrumu, kā arī zemu jaudas patēriņu un augstu veiktspēju, piemēram, atskaņojot video un audio failus. Tāpat tas nodrošina ātrākas tīmekļa pārlūkošanas iespējas un ērtāku izklaidi, piemēram, spēlējot spēles (salīdzinājumā ar vienkodola procesoru tālruņiem, kas darbojas tādā pašā ātrumā), kā arī tūlītējo skāriena reakciju un vienmērīgu vairāku uzdevumu veikšanu, mainot lietojumprogrammas.

Papildu 1080p pilnas izšķirtspējas video atskaņošanas un ierakstīšanas iespējām, šis viedtālrunis piedāvā arī augstas izšķirtspējas vai Flash satura tīmekļa pārlūkošanas iespējas. Tāpat tas pielāgots vienkāršai savienojuma izveidei un koplietošanai. LG Optimus 2X satura HDMI spoguļošana ļauj paplašināt ekrāna iespējas līdz pilnas izšķirtspējas displejam, izmantojot mikro HDMI, savukārt DLNA funkcionalitāte nodrošina vienkāršu satura koplietošanu starp LG Optimus 2X un citām digitālajām ierīcēm.

Pateicoties viedtālruņa LG Optimus 2X spilgtajai grafikai, to var izmantot arī kā pilnvērtīgu konsoles spēļu ierīci. Tālrunim ir arī priekšējā kamera, mikro SD atmiņas paplašināšanas iespējas, mikro USB savienojamības iespējas un 1500 mAh akumulators.

LG OPTIMUS 2X:

  • 4collu WVGA ekrāns
  • 8GB atmiņa (atbalsta MicroSD karti līdz 32GB)
  • 1500mAh akumulators
  • 8megapikseļu aizmugures kamera un 1,3megapikseļu priekšējā kamera
  • satura HDMI spoguļošana
  • 1080p MPEG-4/H.264 atskaņošana un ierakstīšana
  • Pieejamie pakalpojumi: Google Voice Search™, Google Voice Action™, Google Goggles™, Google Shopper™, Google Maps™