Grandiozā pasākumā Parīzes Le Grand Palais prezentēti jaunākās paaudzes LG Cinemas 3D televizori

LG Electronics (LG) pagājušajā nedēļā pārsteidza pasauli ar jaunākās paaudzes CINEMA 3D televizoru prezentācijas pasākumu Francijā.

Parīzes Le Grand Palais prezentēti jaunākās paaudzes LG Cinemas 3D televizori

Krāšņajā Parīzes pilī Le Grand Palais vairāk nekā 1500 viesi tika iepazīstināti ar LG CINEMA 3D televizoriem. Oficiāli sertificētajam „Flicker Free” attēlam ir novērsta ņirbēšana, savukārt specializētās 3D brilles ir vieglas, ērti lietojamas, bez baterijas, un nodrošina spilgtāku attēlu un plašāku skatīšanās leņķi un iespējas.

Cinema 3D prezentācija

“CINEMA 3D ir labākā izvēle mājas izklaidei trīsdimensiju formātā,” uzsver LG Electronics Home Entertainment Company Ārvalstu tirdzniecības un mārketinga nodaļas viceprezidents un izpilddirektors Kinghūns Bjans (Kyung-hoon Byun). “Mēs vēlamies ikvienam sniegt iespēju par demokrātisku cenu iepazīties ar mūsu jauno 3D TV piedāvātajām aizraujošajām iespējām, un esam pārliecināti, ka šis ir jaunais 3D televīzijas tehnoloģijas standarts.” Tāpat viņš piebilda, ka jaunais TV tiks prezentēts nākammēnes Kannu kinofestivālā.

Cinema 3D prezentācija

Pasākumā Parīzē bija pulcējušies aptuveni 1500 viesu no visas Eiropas un citiem reģioniem, lai uz milzīga, 27 x 11 metrus liela ekrāna noskatītos jauno trīsdimensiju formāta filmu “Rio”. Uzreiz pēc pasākuma Ginesa pasaules rekordu grāmatā tika reģistrēti divi šajā vakarā uzstādītie jaunie rekordi – visu laiku lielākā auditorija, kas noskatījusies trīsdimensiju formāta filmu, un pasaulē lielākais trīsdimensiju ekrāns. Pasākumu apmeklēja arī vairākas kino industrijas slavenības, tostarp aktrise Sofija Marso un Izabella Džiordano, kā arī kino režisors Klods Lelušs.

Gandrīz visi pagājušajā gadā piedāvātie populārākie 3D televizoru modeļi bija ar tā dēvētām aktīvā „Shutter” tehnoloģijas brillēm, savukārt LG CINEMA 3D brillēs izmantota Film Patterned Retarder (FPR) tehnoloģija, kas novērš iepriekšējām brillēm raksturīgās problēmas. Jaunās CINEMA 3D brilles pārklātas ar polarizētu plēvi, kas skatītāja labajai un kreisajai acij nodrošina atšķirīgus attēlus, kas tiek apvienoti un rezultātā nodrošina kvalitatīvu trīsdimensiju attēlu bez ņirboņas, ko ar sertifikātiem apliecinājusi arī Eiropas kvalitātes aģentūras TÜV un Intertek.

LG CINEMA 3D brillēm nav elektrisku vai kustīgu detaļu, un to svars nepārsniedz 16 gramus, tāpēc tās ir ērtas lietošanai arī ilgāku laiku. Turklāt to demokrātiskā cena ļaus iegādāties tās visiem ģimenes locekļiem, lai kopīgi baudītu 3D mājas izklaidi. Šī priekšrocība tika uzsvērta arī pēdējā Nacionālās Raidsabiedrību asociācijas (National Association of Broadcasters – NAB) sanāksmē Lasvegasā. Kā uzsvēra filmas “Avatars” režisors Džeimss Kamerūns, lētākām un vieglākām brillēm vajadzētu kļūt par trīsdimensiju televīzijas nozares standartu, lai lietotājiem būtu iespēja izbaudīt visas šīs tehnoloģijas sniegtās priekšrocības.

Spilgtāku attēla kvalitāti papildus nodrošina arī LG Light Boost tehnoloģija. Turklāt plašs skata leņķis padara CINEMA 3D TV lieliski piemērotas tieši lietošanai mājās – kuplā ģimenes vai draugu lokā.

Turklāt jaunā pārveides iespēja no 2D uz 3D formātu ļauj CINEMA 3D TV nodrošināt visaugstāko trīsdimensiju formāta kvalitāti, kas nozīmē, ka skatītājam vienmēr pieejams kvalitatīvs un plašs trīsdimensiju formāta saturs.

LG CINEMA 3D TV:

 • 3D TV (CINEMA 3D)
 • Flicker free (Intertek/TÜV sertifikāts)
 • Vieglas un ērtas brilles
 • Light Boost tehnoloģija
 • Elastīgas skata pozīcijas/plašs skata leņķis
 • Pārveides iespēja no 2D uz 3D formātu
 • Smart TV Mājas panelis (Home Dashboard), tālvadības pults „Magic Motion”,Smart Share funkcija, plašākās satura lietošanas iespējas, LG lietojumprogrammas un tīmekļa pārlūkprogramma (izņemot LW4500)
 • LED Plus
 • Mikropikseļu vadība
 • TruMotion 200Hz (LW6500)/TruMotion 100Hz (LW5700, LW5500,LW4500)
 • DLNA/DVR pielāgojamība
 • DivX Plus/HD
 • Tehnoloģija Smart Energy Saving
 • Sistēma Clear VoiceII
 • AV režīms II