Konsoles kvalitātes spēles ar LG Optimus 2X

Pasaulē pirmais divkodolu viedtālrunis LG Optimus 2X (P990) optimāli pielāgots konsoles spēļu cienītājiem – ar NVIDIA Tegra 2 mikroshēmu.

LG Optimus 2X telefons, spēles

Kaut arī kopējā konsoļu spēļu tirgū vērojama lejupslīde, mobilo spēļu tirgus turpina augt, ko būtiski ietekmē arī spēlētāju paradumu maiņa. Spēlēm visbiežāk tiek veltīti īsi brīži visas dienas garumā, piemēram, gaidot rindā, nodarbību starplaikos vai braucot sabiedriskajā transportā. Tāpēc arī tālruņu ražotāji piedāvā ierīces, kas kvalitātes ziņā var mēroties un pat pārspēt rokas spēļu konsoles, kā, piemēram, Nintendo.

NVIDIA Tegra 2 augstas veiktspējas konstrukcija ar grafisko procesoru (GPU) piešķir LG Optimus 2X konsoles kvalitātes grafiku un veiktspēju. Tāpat NVIDIA grafikas plates pierādījušas kompetenci datorgrafikas jomā un tās GPU izstrādājums saderīgs pat ar progresīvākajām spēļu konsolēm, piemēram, PlayStation 3.

Pirmoreiz LG Optimus 2X lietotāji var iesaistīties vairāku spēlētāju spēlēs ar dažādu veidu ierīcēm, piemēram, darbvirsmas datoru, LG Optimus Pad vai PlayStation 3. Tāpat ar LG Optimus 2X mobilajās spēlēs tiek nodrošināts jauns izklaides kvalitātes līmenis – pateicoties satura spoguļošanai ar HDMI, žirosensoru un akselerometru, kā arī 7.1 kanāla virtuālo aptverošo skaņu.

Spēles ar LG Optimus 2X :

  • Maksimāla realitātes izjūta – uzlabotas ģeometriskās detaļas, augstākas izšķirtspējas struktūra un komplicēti krāsu toņi, kā arī apgaismojums un ēnas;
  • Plašāka interaktivitāte – lielāks rakstu zīmju skaits ekrānā un vairāk neatkarīgās animācijas piemēru;
  • Papildu izaicinājumi -mākslīgās inteliģences procesi, kompleksā spēlētāja pārvaldība;
  • Uzlabotas iespējas – vairāk spēles līmeņu un papildus aprīkojums spēļu tēliem.

LG Optimus 2X lietotāji var brīvi piekļūt bezmaksas Android lietotņu Tegra Zone un izvēlēties piemērotāko no Tegra optimizētās spēļu kolekcijas. Turklāt Tegra Zone spēles ir īpaši piemērotas Tegra 2 ierīcēm – tas ir vienots portāls ar spēlēm saistīto saturu – spēļu jaunumiem, kopienas forumiem, pārskatiem, ekrānuzņēmumiem un reklāmkadriem.

LG Optimus 2X telefons, spēles

Kopumā mobilās ierīces kļūst arvien sarežģītākas, ar izcilām specifikācijām, kas ir optimāli uzlabotas spēlēm. Turklāt arvien vairāk mobilo ierīču ir aprīkotas ar augstākā līmeņa specifikācijām – skārienekrāniem, vairākkodolu procesoriem un 3-D grafikas iespējām.

ComScore ziņo, ka mobilo spēļu lejupielādētāju skaits laikā no 2007. gada novembra līdz 2008. gada novembrim audzis par 17 %, sasniedzot 8,5 miljonus lietotāju. Savukārt viedtālruņos lejupielādēto spēļu skaits gandrīz četrkāršojies – no 734 000 sasniedzot gandrīz 3 miljonus.