Dscover.me- atklāj pavisam jaunas iespējas

Dscover.me ir jauns sociālais medijs, kas palīdz vienkārši un viegli dalīties ar saviem draugiem dažādos interneta atklājumos – rakstos, mūzikā, video un citos sev un citiem interesējošos produktos. Izmantojot savu Facebook kontu, lietotājs var pievienoties Dscover.me un sākt informācijas apmaiņu, sauktu par “Atklājumu Plūsmu” (”Discoveries Stream”). Dscover.me piedāvā arī iespēju izvēlēties, ar kurām saitēm dalīties un kuras atstāt kā privātās. Pašam šī informācija nav nepārtraukti jāatjauno – dscover.me automātiski pievienos sarakstam saites, kuras esi apmeklējis kopš pieslēgšanās brīža.

Pēc konta atvēršanas lietotājs var sākt sekot draugiem un citiem cilvēkiem ar līdzīgām interesēm. Dscover.me sola, ka nākotnē tas piedāvās rekomendācijas lietotājiem, balstoties uz viņu interneta sērfošanas tendencēm. Protams, privātums ir šī portāla aktuāla problēma, jo tas automātiski pievieno lietotāja saišu sarakstam visas apmeklētās mājas lapas. Taču Dscover.me piedāvā izdzēst un rediģēt savu sarakstu jebkurā laikā, kā arī izvēlēties, kas parādīsies publiski.

Šis jaunais saits var ievērojami atvieglot kopīgu ceļojumu plānošanu vai kādu produkta iegādi, jo draugi var ātri savstarpēji apmainīties ar informāciju, ja nevar tikties klātienē. Tāpat tas ļauj apskatīt draugu un paziņu lietotās interneta adreses un izmantot tās savām interesēm. Sīkāk ar šī jaunā medija darbību var iepazīties dscover.me, kur var apskatīt arī tikai mazliet vairāk kā minūti garu video par šī saita priekšrocībām un darbības principiem.